Stelute fericite de iulie-august 2013(89)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Sunt singura pe aici ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Hello, burtici!

Felicitari pentru vestile bune de la eco tuturor! Am vazut pozele: Diana, Delia_T, Bobitza aratati super!!!

Eu am fost azi sa-mi fac analizele de trim III si n-am mai dus picea la gradi, oricum sintem cu musi pana la brau si acum mai si tuseste!

Referitor la scoica vs tinut in brate eu sint clar pentru scoica; anul trecut am avut un accident, ne-a taiat fata o masina care pleca de pe loc din parcare si nu s-a asigurat si am intrat din plin in ea cu 50 km/h si eu eram in dreapta-fata, L in scoica si sora mea in dreapta-spate! Eu si sotul aveam centuri, sora mea nu! Eu am dat cu capul de bord de am vazut stele verzi, sora-mea s-a insinuat printre scaunele din fata si a dat cu capul de plasticul ala dintre ele, L s-a speriat f f tare! Nu vreau sa-mi imaginez cum ar fi zburat L prin parbriz daca nu era in scoica legata cu hamul!
DECI clar scoica//scaun de masina obligatoriu pentru copil la mers!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Yvy, problema s-a pus daca punem bebe in scoica sau landou...

Imi pare rau de accident, bine ca nu s-a intamplat ceva grav.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Yvy multumesc
Delia T am uitat sa scriu ca am admirat si eu burtica ta finutza
M-au indus in eroare problemele legate de noul forum .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Multumim de capitol nou! Sa auzim numai de bine!

Yvy, ce poveste!!! Bine ca a fost doar atat!!

Amalia, Olimp, va rog eu din suflet sa nu ne lasati!!! O sa fie putin mai greu pana ne obisnuim!!! Va rooooooooog!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy hai nu plange , o sa va obijnuiti , aici am sa mai scriu cat se va mai putea....




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Nu ma obisnuiesc Eu chiar tin la voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Multumim de capitol nou! Sa auzim numai de bine!

Yvy, ce poveste!!! Bine ca a fost doar atat!!

Amalia, Olimp, va rog eu din suflet sa nu ne lasati!!! O sa fie putin mai greu pana ne obisnuim!!! Va rooooooooog!!

Happy Ama 28+ si Eva


nu va parasesc incerc sa ii dau de cap

amalia tsakoniati
28+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Ei, fetelor, stiti ceva, vin eu cu matura la voi! E simplu hai, nu vorbesc de acel grup, pe care nici eu n-am intrat, ma refer la forum, e la fel, cu ceva "imbunatatiri".


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy si mie imi pare rau ...dar eu si sa vreau nu reusesc sa ma loghez nici cu resetarea parolei ...poate trebuie sa ai FB nu stiu de ce nu pot , am primit pe mailul meu o adresa dar nu functioneaza ...asta este ghinion




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput