nu ma pot loga pe noul site

nu ma pot loga pe noul site | Autor: michelle-usa

Link direct la acest mesaj

nu ma pot loga pe noul site, n-mi recunoaste parola.
am incercat sa o resetez dar nu-mi mege nici linkul primit la inbox.cand il copy-paste pe google imi spune:"No results found for ..."

ce fac?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

nu ma pot loga pe noul site, n-mi recunoaste parola.
am incercat sa o resetez dar nu-mi mege nici linkul primit la inbox.cand il copy-paste pe google imi spune:"No results found for ..."

ce fac?

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"

Ai incercat sa intri la "profil personal"? Mie mi-a aparut acolo linkul si urmezi pasii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Mie nu imi apare forumul nou :-(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sunny71

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

nu ma pot loga pe noul site, n-mi recunoaste parola.
am incercat sa o resetez dar nu-mi mege nici linkul primit la inbox.cand il copy-paste pe google imi spune:"No results found for ..."

ce fac?



Ai incercat sa intri la "profil personal"? Mie mi-a aparut acolo linkul si urmezi pasii.



da, dar tot nu merge. nu-mi merge nici linkul primit in email . cand il pun la serach nu-l recunoaste nici la yahoo, nici la bing...nici google...e cumva , ceva din settings...unde sa ma uit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Alex, asta chiar nu inteleg: cum adica nu iti apare forumul nou? Fii mai clara, te-ai logat pe Comunitate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

nu-mi merge nici linkul primit in email . cand il pun la serach nu-l recunoaste nici la yahoo, nici la bing...nici google...e cumva , ceva din settings...unde sa ma uit?


Linkul nu trebuie cautat pe motoarele de cautare. Nu trebuie sa dai search dupa el.
Trebuie sa il pui "sus", in navigation bar, acolo unde se scriu adresele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara

Mie nu imi apare forumul nou :-(


Pai nu se redirecteaza automat inca, il gasesti aici: http://comunitate.desprecopii.com/forums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nici pe mine nu ma lasa sa intru pe noul forum si nu inteleg de ce,am bagat userul si parola si imi da asta

Conectare membri
Daca ai deja un cont , scrie detaliile tale mai jos. Daca nu ai inca unul, te rugam mai intai sa te inregistrezi. Inregistreaza-te!
Au fost furnizate date care nu sunt valabile.
Email sau Utilizator
Parola


Exact asta imki spune de fiecare data cand incerc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Reseteaza parola si vei primi pe adresa de mail procedura de schimbare a ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Reseteaza parola si vei primi pe adresa de mail procedura de schimbare a ei.


Asa am facut si eu. Am primit email cu un link de accesat. L-am deschis si nu s-a intamplat nimic.
Dar m-am descurcat intrand aici pe forumul vechi, pe linkul de la profil personal. Asa am schimbat parola.

Mergi la inceput