Platforma noua - VERSIUNE BETA

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Michelle,cind il pui in google,tzi se deschide o pagina cu e-mail sau nick-ul si apoi parola.Trebuie doar sa completezi acolo nickul,parola(eu am pus o alta parola decit pe site-ul asta)si gata...se rezolva!

Sa stii ca nici eu nu m-am priceput de la inceput ca trebuie sa completez acolo(nick-ul si parola),ma asteptam la altceva accesind linkul cu scimbatul parolei!

Ca eu asta am intzeles,ca ai cerut schimbarea parolei,iar linkul ce l-ai primit pe e-mail ,nu-l potzi deschide!!!!

edit.Pe alte forumuri cind apesi pe "am uitata parola"tzi s etrimite pe e-mail o alta parola si cu aia te loghezi!Aici primesti pe forum de fapt posibilitatea de a -tzi lua direct parola dorita.


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

pe mine cred ca m-ati pierdut de membru, eu nu mai pot sa-mi accesez demult mailul pe care m-am inscris aici :), iar parola nu se reseteaza nici moarta, orice introduc acolo imi zice ca sunt date incorecte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

gasim o solutie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Michelle: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=178240

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

in fine, mi-am gasit parola de la mail si am reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

La mine pe noul forum nu apare steagul sub nume si scrie status avertisment. Nu stiu ce e asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Si la mine scrie la fel:status avertisment :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Tocmai m-am intors de acolo . Am vazut steagul sub nume, singura diferenta este ca nu mai flutura. Tot sub nume imi arata cam jumatate din numarul de mesaje si, fireste, "avertismentul" pe care cred ca-l are toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

status avertisment nu inseamna ca ai un avertisment- ci este linkul care te duce la pagina de avertismente - daca exista sau nu. Ori am uitat eu limba romana ori voi :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Azi nu-l mai vad. :)
Oricum nu mi-am dat seama ca e un link.

Mergi la inceput