Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Mai,de bine iti sta bine.
Cu sexu`...sa fiu sincera,mama mea nu a discutat deschis cu mine....a trebuit sa ma prind singura...nu mai zic ce scandal a facut cand i-am spus ca m-am culcat cu prietenul meu de atunci...aveam 23 de ani prima data....ar fi fost bine sa stiu mai multe..am avut o prietena buna care mi-a fost alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Buna seara pe ghetarul vechi. Mai, ce de poze! Unii prea slabi, unii prea tineri si frumosi, unii prea harnici. Cred ca va recunoasteti singuri.

Noi azi am fost la muzeul de istorie (merci, Alinuk de sugestie si recenzie ) apoi la Humanitas la Campionatul Povestilor cu poeta Ioana Nicolae si apoi in parc unde s-au distrat copiii vreo 4 ore pana au obosit.

Rufus, ce planta e cea inflorita roz-rosu langa spalier ? Frumoasa curte ai !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

gata, plec la scutece, ca pic de somn. da inca nu s-a terminat DSDS la teve.

Rufus, important e ca te simti bine, ca te duci cu placere la tara. si vad ca ceapa a crescut, deci esti priceput maika.
te vaitai ca ai burta, ai lasat-o acasa? parca te vad pe creanga randunicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Scrisese cineva ca merge la Masca maine!?
La Prostia Omeneasca, dupa Creanga

Ne-am rezervat si noi bilete, daca vremea nu e prielnica de zburdat prin parc, ne prezentam la teatru





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Lali, nu-i curtea mea, e a surorii Torei. Desi intr-o zi s-ar putea sa fie, ei vor sa se mute la Brasov, iar eu vreau sa ma mut la tara.
Nu stiu cum o cheama pe tufa aia, dar o sa intreb si-ti spun saptamana viitoare.
Burta...da, am burta dar cred ca am o pozitie buna, daca nu se vede. Am, kari, am...nu pot sta pe creanga randunicilor, ca le rup suportul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Noi mergem maine la chipollino.....apoi o sa vdem circul,apoi o sa mergem in parc....acolo am semnal bun.
Du-te mai,d`aici,e duficienta o creanga mai groasa.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Kari, frumos pe unde v-ati plimbat! De copii nu pot zice nimica, au disparut ca in Harry Potter din poze sau a disparut poza?

Noi suntem inca mici dar ascutim urechile cind vine tema despre discutii cu copii. Ai mei nu au discutat cu mine deloc. Mi-au pitit discret pe undeva o carte unde era explicat f stiintific etapele orgasmului, de m-a zapacit si mai tare. Stiu ca atunci cind aveam vreo 10 ani am fost la teatru si l-am intrebat direct pe taica-miu ce sunt alea relatiile sexuale si el a schimbat macazul ca la Ploiesti . Asa ca io mai greu sa deschid gura pe teme din astea si cind ii vad pe germani cit de dezinhibati sunt, ouau!

Noi fuseram la un lac din apropiere, ne-a batut vintul din toate partile dar juniorul a vrut mort-copt inghetata ca apoi sa remarce ca e rece, sa ia doua guri si sa i-o arunce lui tac-su in brate. Cireasa pe tort a fost cind a intrat cu picioarele in lac si s-a facut fleasca. Uite asa se caleste otelul la 10 grade. Noroc ca imi cade parul intr-o disperare si nu se vede ca sunt firele alea din ce in ce mai albe .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msl1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Bufleo,Bufleo......
Mananca putin si des.....din alimentele permise.

Msl te contrazic.Eu am tinut de doua ori Rina odata am slabit 14 kg,iar acu` mai incerc sa dau jos cinci.

Nu am niciun dezechilibru,nu asociez dezastruos alimentele si nu fac abuz de nimic.
Si ma simt bine,ma subtiez fac si un pic de miscare....n-o descuraja asa pe Buflea.

Si mie prima data mi-a fost foame vreo doua saptamani de ziceam ca o iau pe tarla.Dar a trecut.

Realizezi ca 50 de kilograme pe care le-am dat jos in trei ani si 9 luni nu le-am dat doar cu sportul ci si cu streptostrachina,da?

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Poti sa ma contrazici, nu cred ca o asemenea dieta este sanatoasa. intreaba si un medic vezi ce parere are sa maninci doar brinza o zi intreaga de dimineata pina seara...ca nu cred ca zice ca e bine...ziua aia de brinza de dimineata pina seara care e de fapt grasime anuleaza ziua in care maninci doar fructe sau legume si ai reusit sa slabesti 1 kil
mai bine tai din portie, calculezi caloriile si maninci echilibrat decit diete din astea aiurea.
nici sa fiu cit casa nu as tine asemenea diete zau.
garantat slabesti daca maninci sub 1500 decalorii pe zi si asta poti sa faci mincind echilibrat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Ok dupa lupte seculare am reusit si eu sa ma loghez pe site ul nou.
Kari--- reseteaza parola aici intai si apoi apasa pe linkul de la profil unde zici sa resetezi parola la noul site. Eu asa am facut si a mers.

Katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Msl..la pag 29 se vede ce am facut eu cu dieta asta.

Mergi la inceput