Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PRAG spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alizee

PRAG, nu mai scrie adresa de e-mail, ci doar nick ul. Dupa aceea, cauta si tu in toate e mailurile tale si vezi unde ai primit mesajul de resetare a parolei.

Alizee



Stiu la ce adresa primesc mesajul de resetare, dar cum spuneam, e o adresa de vreo 14 ani pe care nu o mai folosesc si nu mai stiu parola... De-asta am schimbat adresa in profil cu una mai recenta, dar cind o folosesc pe asta noua la resetare, imi spune ca nu exista user asociat cu aceasta adresa (desi, repet, in profilul meu adresa apare schimbata).

Mi se pare ca e aceeasi problema pe care o are si katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

ai incercat de la profil resetarea directa a parolei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Am fost si eu "dincolo", suna de parca am fost pe lumea cealalta:)).Imi place mai mult aici, e mai usor de navigat sau poate ca sunt eu obisnuita.Eu am scris aceeasi parola si a mers.Tot mai bine e aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Se vor mai face modificari, nu va ramane totul asa cum e acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu as vrea mai multe iconite strambacioase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Buna de dimineata de la biroul meu cu view ,

Pe rand :

1. Rufus, bestiala ideea cu revista presei ... crezi ca poti sa ne faci asta in fiecare zi ? ...pe scurt, asa cum ai facut-o cu asta ...cum de nu ne-am gandit pana acum la asa ceva ?

2. Tot Rufus - raspund la intrebarea cu juratii de acum zeci de pagini ... nu stiu care sunt procesele care se judeca cu jurati sau fara ... din experienta totusi, contestarile amenzilor si infractiunilor minore de circulatie de circulatie (parcare, viteza) se judeca doar de judecator, fara jurati ...

3. Mickyy - citeste "Sotia 22 - Melanie Gideon" sau orice carte scrisa de Jane Green ... vad ca s-a tradus Babyville si in ca cateva. Eu garantez ca o sa-ti placa, sunt exact ce-ti trebuie, carti despre familie, despre viata de zi cu zi, cu sot, cu copiii, cu midlife crisis, sunt carti usoare, perfecte pentru metrou.

4. Platforma noua - stiu ca nu are rost intrebarea dar trebuie sa o scuip ca ma deranjeaza prin gura - de ce a fost nevoie sa ne mutam ? Nu ne ajungea ceva aici ? Ca mie imi ajungea totul ... In fine, o sa ne obisnuim dupa ce o sa orbecaim pe acolo o perioada si o sa fim nemultumiti.

5. Am lasat special la final discutia cu kilogramele ... Boticelino, ai trecut pe randul intai al ghetarului, la VIP ...slabele tot la pasari ramaneti, da ? ... nu mi-a trecut supararea pe voi.

Chapeau girl !!!
Eu vreau amanunte cu operatia aia, mai exact despre cum a fost dupa ... nu stiu de ce vreau, ca eu nu am de slabit 50Kg, doar vreo 15 si la ce balene sunt pe aici, nu cred ca mi-ar face nimeni o asemenea operatie.

In plus, familia mea nu e grasa, doar durdulie, ca sa spun asa ... in acest moment eu sunt cea mai "mare" din toate rudele (parinti, matusi, veri) ..cea mai mare si cea mai scunda, in pana mea.

Si m-am ingrasat dupa ce am nascut ...dupa, da ? Deci acum am greutata pe care o aveam gravida cu Flavia, in ultima luna ... cu copilul in burta. In sarcini nu am pus decat 8kg cu Alex, pe care nu le-am mai dat jos ca am ramas imediat cu Flavia, cad am pus 10kg ...deci eu zic ca am fost decenta, nesimtita am devenit dupa aia, si nu brusc ...an de an am mai pus cate 3-4 kg. Uite pana si acum cantaresc cu 4 kg mai mult ca asta vara, cand oricum eram departe de a fi gazela. Ce sa va mai spun, am poze da cand am venit in America, Doamne, nu imi vine sa cred ce slaba eram ...asa ca Alinuka nene.

Deci trecand la operatia ta ... banuiesc ca cu un stomac mai mic, nu mai puteai sa mamanci ... dar cum te-ai descurcat cu foamea, ti-a scazut si foamea si starea de rau odata cu stomacul ?

Androixo, nu inteleg soro, de ce ti-e frica de anestezie ...e un altfel de anestezie decat aia obisnuita ? Eu am la activ 5 operatii serioase (bila, fibrom uterin, chist ovarian si doua cezariane) si n-am avut nici o teama de anestezie, din contra, bine ca s-a inventat ... de ce ti-e tie teama de ea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Buflea,fa miscare,nu din tribune....la mine se cunoaste de numa miscarea facuta de cand s-a incalzit afara....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Buflea,fa miscare,nu din tribune....la mine se cunoaste de numa miscarea facuta de cand s-a incalzit afara....

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Mada, nu pricepi ca nu pot ... mi-e rau. Mi-e rau de la miscare, rau are vin peste raul de la dieta ... nu pot duce doua rele, asa simt. In plus, mi-ar trebui o prietena care sa aiba aceeasi frustrari ca si mine, sa tragem una de alta ...desigur ca cele din jurul meu sunt ori slabe, ori nu au timp, ori nu au bani ...

Totusi o sa fac azi o vizita la gym ...am doua in drum spre casa, cand vin de la serviciu ... unul banuiesc ca are si bazin dar are si barbati ...si nu ma simt in stare sa ma "dezvelesc" in fatza masculilor ...inca . Celalat e mai mic, e numai de gagice si stiu cum e ca asta vara acolo ma duceam la zumba. O sa ma duc, trebuie sa ma duc ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah ! Eu o sa trec pe dicolo mai rar ...m-am hotarat sa ii las pe altii sa se obisnuiasca cu "noul" astfel incat sa pot pune intrebari si sa mi se rapunda imediat ...ranjet, ranjet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

da` de ce?tre` sa vii si tu neaparat...des,des,,,oricum acus aici nu o sa se mai poata.......

Mergi la inceput