Burtici cu stelute de iulie-ugust 2013 (85)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

FFf "miscator", interesant si bine "punctat" subiectul filmuletului. Multumim de tot. Esti o bomboana ca te-ai gandit si din aceasta perspectiva


Citat:
citat din mesajul lui graphistar

un clip ce arata ca "ne vedem" altfel decat suntem, avem o parere uneori, mai proasta despre noi, cand de fapt, prin ochii altora vedem realitatea, descoperim ca suntem frumoase!
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XpaOjMXyJGk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XpaOjMXyJGk
asta ca sa nu ne mai vaitam atata ca ne-am ingrasat si ne-am uratit


Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
24+

Fratior dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Gata m-am executat!
Am facut sesiune foto si am pus pe pic!
Adevarul e ca nu mai facusem poze la burtica de peste o luna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmmen25 spune:

Buna ziua,fetele!Am sunat la Filantropia de dimineata,si mi-a raspuns asistenta de la genetica,ca doctorita nu era la ora aia,si mi spuns pri telefon(neoficial ca nu au voie sa dea rezultatele telefonic)ca totul este ok,nici un sindrom Down ori altceva si ca este baiat!Deabia maine voi suna doctorita si cica voi afla din gura ei oficial rezultatul...

Doamne,ai facut minuni in Postul Pastelui

Fetele la cate saptamani intram in prenatal 30 sau 32 saptamani implinite?

gravi 19s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

fetelor eu visez la robotul asta de nu mai pot si nu vrea iepurasul sa mi-l aduca http://www.emag.ro/robot-de-bucatarie-moulinex-masterchef-gourmet-900-w-1-5-l-blender-4-l-bol-qa407/pd/ERNYNBBBM/?ref=vp_ap_sim


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

Multumim de link. Ff utili.


Citat:
citat din mesajul lui Delia_Rodica

Ia priviti cum va rezolvati garderoba
http://www.youtube.com/watch?v=WP7OjF5n3WY&feature=share



Monica, mamica fericita de Ana (15.12.2008)
24+

Fratior dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

MONICUS, MULTUMESC DRAGA MEA! Sa dea Dumnezeu sa fie liniste, armonie si iubire in toate cuplurile!

Olimp, hoata miiiica Te pupacesc tare! Ce nu face omul sa intre pe forum...

Bobitza 22+ Rebeca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Referitor la tricouri, Olimp, Paula eu mi-am luat din Takko vreo 4, aveau marimi mari de dama si arata f Ok, pe alea nu le-am mai pozat, sint simple, uni si lungi, dar si largi, oricum nu arati ca intr-un tricou barbatesc in ele ca sint croite un pic pe talie; eu care port S-M mi-am luat L sau XL si aveau pana la XXL, erau la promotie 15-19 RON bucata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Yvy admir pozele de vreo 5 min . Sunt f frumoase hainutele. Sa le porti sanatoasa si frumoasa! Rochitza aia rosie m-a dat peste cap . E si frumoasa si iti vine ca turnata!
Eu de fel nu sunt o fashionista dar imi place sa fie hainele pe masura mea. Conteaza pt starea de spirit . Daca ma imbrac in hainele sotului par mai mica si mai indesata decat sunt in realitate si nici nu ma simt in largul meu. Am senzatia ca trebuie sa ma scuz ca nu incap in altceva. In casa mai port si eu tricourile de pe vremea cand era subtirel si eu dar daca trebuie sa iesim nu imi place sa fiu imbracata in hainele mele.
Citeam undeva ca e importanta faza asta cu imbracatul pt starea pshihica a gravidei . Ca e important sa isi pastreze "stilul" de a se imbraca si in sarcina. Ajuta impotriva depresiei. Adevarul e ca daca nu ieseam din iarna chiar ma apucau toate pandaliile. Pana si sotul vrea sa arda paltonul ala ponosit ce l-am purtat toata iarna
Yvy inca o data sa le porti sanatoasa! Sunt frumoase si o sa vezi ca fac toti banii pt starea de spirit!

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Pai sa stii Diana ca asa e!
In sarcina trecuta n-am investit deloc in haine si acum n-as mai face asta ca ma apucase depresia catre final, nici nu mai ieseam din casa! Eu am nascut in martie si cand am scos picea din spital ningea afara n-am vrut sa investesc in haine groase de gravida aiurea, dar acum daca ma gandesc cred ca tot gaseam ceva care putea fi purtat si dupa, din jerse sau pulovarase mai largi si funny...
Am si acum pantalonii aia de trening in care am stat toata iarna si pulovarul lung si negruuu si la fel am purtat o geaca de gravida pana i s-a rupt fermoarul; ei, pantalonii aia nu pot sa-i sufar, chiar credeam ca i-am aruncat dar am dat acum peste ei facand curatenie prin dulapuri!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Yvy, ai cea mai tare burtica, pe cuvant! Eu ma topesc cand o vad asa de tzugu-tzugu
Si hainutele sunt foarte frumoase si-ti vin foarte bine! Sa le porti sanatoasa si voioasa!

Bobitza 22+ Rebeca Maria

Mergi la inceput