LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Seara buna!

scriu repede 2 vorbe ca-s pe fuga, plec sa ma alerg pe am pacatuit azi si am calcat pe langa dieta, adica strachini am fost in centru ca a fost soare si frumos si am papat in oras o paella cu chorizo de care-s indragostitaaaaaa.... si am mai baut si un pahar de PIMMS nu-mi pare rau ca am pacatuit, mi-a mers la suflet

Alina, superba micuta, sa fie sanatoasa!

Cami o sa fie bine!

Somleac, ti-am scris PM! citeste si raspunde-mi te rog, e urgent!

plec la bicla mea, ne auzim mai tarziu sau maine daca nu adorm cu bicla-n brate





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Strumph imi pare rau abia acum am vazut mesajul. Acum nu mai pot face nimic, dimineatza ma duc la banca sa vad ca asta l-am aflat telefonic, probabil oi fi gresit ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Pfuiiii, fetelor sunt varza. Rupta de oboseala, chiar rupta simt ca clachez, cu nervii in pioneze si o stare asa nu stiu cum sa spun parca as plange dar asa o tura sanatoasa macar de-o inundatie.

Ilinca si-a spart ieri capul, la Vic la gradi e invazie de paduchi si bineanteles ca a recoltat si el ceva, mesterii care trebuiau sa ne faca aleile si-au dat seama ca ei nu stiu sa puna asa cum vrem noi, asta dupa ce mi-au sapat toata curtea si mi-au facut-o o groapa....... Ma bag la munci, nu cred ca dorm naptea asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hello!

strumph, nici prin foisor nu mai stam, mai mult plimbari hai-hui, am si net pe tel, dar nu-l pot folosi in parc, tb sa fiu cu ochii pe nazdravana mica. Azi am reusit sa ajung si la gradi seara, fata mea se dadea pe topogan, pe burta, cu capul inainte , de cand nu mai sunt mereu langa ei, fac ce vor . Mi-a stat inima cand am vazut, dar mi-am revenit cand am vazut ca era stapana pe situatie, deci nu era prima data cand se dadea asa
Sunt un pic suparata, ca am auzit din surse neoficiale ca nu s-ar mai face grupa mica la gradinita lui Cristi , ne rau peste cap daca va fi asa...nu stiu cum vom reusi sa-i ducem si sa-i luam de la gradi diferite...si sa mai ajungem si in timp la serviciu...off

ally, sa-ti traiasca nepotica, e o dulceata !!!!!

azi sper sa ajung mai devreme in pat , va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Mada eu zic sa nu te stresezi de pe acum. O sa faca grupa mica, e o aberatie sa nu faca.

Aly sa-ti traiasca sotul si dulceata de nepotica. Felicitari surorii tale.

De soacra Ancutei mai stiti ceva?

Strumph am vazut si eu pozele. Nu mai zic nimic

Roxi tu ce mai zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neata si cafea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Dau si eu prajiturele, piscotele, suc de fructe proaspat stors si o salata mare cu leurda, ridichi, salata verde rosii si ce mai vreti voi.

Azi face roscata mea incapatanata 2 ani. Sa-mi traiasca si sa-i dea Domnul o viatza plina de impliniri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

La multi ani Ilinca!
Sa fi sanatoasa si fericita si sa fi la fel ca acum si cand cresti mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

La multi ani Ilinca!
sa fii sanatoasa puiut si ambitioasa si bataioasa, dar si alinare pentru sufletul lui mami cand are nevoie; te pupam cu drag si sa ai parte de o zi minunata cu mult rasfat din partea familiei tale minunate
mami, multumim de tratatie, cu asa bunataturi nici ca putem refuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna dimineata!

Am auzit ca se trateaza si cinsteste lumea pe aici, deci e rost de party! deci aici mi-s si io

La multi ani, Ilinca! sa fii sanatoasa, sa cresti mare si cu personalitate, asa cum ii place lu` mami dar sa nu ii pui parul prea des/mult pe moatze daca se poate ..si sa ai o copilarie de poveste alaturi de fratiorii tai!!! Mami Mihaela, sa va traiasca si sa fie sanatoasa aveam sa zic si o completare, dar mi-e ca ajungi la Londra intr-un suflet cu batzul sub bratz sa zic, sa nu zic? ....deci : poate ii mai faceti o fratioara/surior ...gata, mi-am pregatit cojocul Poti sa vii cu tot cu gasca, am unde sa va cazez... ce fain ar fi?!!! o saptamana la Londra la cutreierat hai hui !!







Mergi la inceput