Unde ne dam copiii la inot in Bucuresti?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

cred ca cel mai bine intru eu in piscina se verific apa

Al meu a racit sigur in legatura cu inotul, o saptamana era racit, il duceam iar o saptamana, dupa aceea iar racit.... la a treia raceala am zis pas..
Si asta chiar daca il uscam bine, inclusiv par, il imbracam corespunzator si aveam si masina in parcare. E el mai sensibilos, ce sa-i fac

Ingrid si Cristi 10 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Ioana a fost 2 ani la rand la Fac de Medicina, a facut cate un curs intensiv de 2 saptamani, in fiecare zi, vara.
Mi s-a parut OK, nu a avut nicio problema si chiar a invatat sa inoate.
Acum le voi duce pe amandoua, imediat dupa Paste, sa faca de 2 ori pe saptamana.
Nadia e foarte micuta si doctorii ne-au recomandat sa o dam la inot, asa ca va trebui sa ne tinem.
Sper sa nu raceasca asta mica, ca Ioana are o imunitate extraordinara, nu raceste niciodata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruta1 spune:

si eu caut un bazin pentru baietelul meu, curat, dar nu foarte scump; tot asa, medicul ne-a spus ca-i un sport bun pentru copii; am fost cu baietelul la Medsana, la encrinolog, pentru este micut de statura si slabut; si mi-a spus ca inotul ar fi cel mai bun pentru varsta lui; pe mine m-ar interesa un bazin in sectorul 6.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

La Daimon am inceput si noi (acum doi ani) dar apoi ne-am mutat la Rin. Copilul imi spunea ca la Rin este mai bine pentru ca este apa mai calda!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

orchis, unde la Rin ? In 13 septembrie ? Cat platiti acolo ?
Mie Daimon-ul imi este foarte aproape, de aceea ne-am tot dus acolo.

Ingrid si Cristi 10 ani

Mergi la inceput