FIV cu Dr. Dragos Albu 77

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

pety, asteptam vesti frumoase de la tine stiu prin ce emotii treci...dar sunt sigura ca optimismul tau si mana de expert a dr albu vor duce la rezultatele dorite

nicnic, gemenasi sa fie si la tine
eu am urmatoarea eco lunea cealalta (pe 29) la dr albu (asa mi-am facut de acum o luna programarea, iar lucia mi-a zis ca e ok sa fie la 2 saptamani de la prima eco; desi dr stan, cu care am facut prima eco mi-a zis sa fie peste 3, am lasat asa...nu mai am rabdare sa astept atat...vreau sa vad mai mult, la prima eco nu mi-am dat seama de prea multe...am iesit putin sub media de dezvoltare a 'varstei (ce sa masori la putin peste 2mm?)', dar suntem siguri ca o sa recuperam )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

dragi fete vin cu vesti bune dar in primul rand vreau sa va multumesc de galerie
recolta: 10 ovocite din 9 ..hehehe spun asta pentru ca la eco domnul dr vazuse doar 9 foliculi si cand au ajuns la locul faptei erau 10 foliculi si 10 ovocite.asadar sunt in asteptari pana maine cand o sa primesc telefonul despre starea lor ...
ma simt bine dupa punctie...sunt in curte la un gratar si cu laptopul in brate...sper sa nu am dureri mai tarziu.
revin maine cu vesti despre outze dar pana atunci va doresc un weekend frumos si va multumesc pentru ca sunteti alauri de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Pety felicitari super productie de oo se vede treaba ca esti o fata harnicutza,ai grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

wow, pety, super productie
nu ai de ce sa ai dureri mai tarziu
acum...asteptare placuta, dar la asa productie, nu are cum sa nu fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicNic spune:

Bravo Pety #128512;#127801;#127808;
A#537;tept#259;m vesti bune si mâine. Din asa recolta nu are ce sâ nu fie bine.
Iti doresc sa ti se implineasca visul de data asta #127808;
Cumintzic ar fi super, dar vedem. La eco s-au v#259;zut 8 foliculi,
A#537;tept mar#539;i la ultima eco sa vedem dac#259; se vor dezvolta to#539;i sau suficien#539;i pt FIV #128512;
A#537;tept#259;m vesti pe 29 de la tine si iti tinem pumnii sa fiti amândoi bine si
Sa cre#537;teti mari si frumosi si sanatosi #128512;#127808;#127801;
O zi frumoasa si plin#259; de relax si caldura tuturor #128512;#127801;#127801;#127801;#127801;#127801;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

Pety - dar chiar aveti cu ce lucra !!!!!Super !
Bine ca si tu esti ok dupa punctie !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Pety, felicitari pt productie Si mie mi s-a intamplat la fel - la eco s-au vazut mai putini si la punctie m-am trezit cu 12. Succes in continuare si nu te gandi la dureri, ca n-o sa ai, o sa te simti bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Petyfrumoasa productie, peste doi ani o sa ne povestesti de gandurile tale la o surioara/fratior

NicNic nu am mai ajuns vineri la monitorizari,am fost prinsa cu serviciul.

Crystyne succes, iti tin pumnii sa fie bine pana la capat si sa ne povestesti de emotiile din ziua unui Beta Frumusel

toate fetele D'Albe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicNic spune:

Neatza calda si luminoasa fete dragi !
Pety cum esti? Ai primit ceva noutati?
Sper sa ias#259; asa cum iti doresti si sa fie totul bine.
EllaE nu e nici o problema , multumim de suport si
Sa nu uiti ca si noi suntem al#259;turi de tine .
Zi frumoasa fete dragi !!! Si mul#539;i pupici !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Ella

Pety

NicNic poate ne intalnim marti la monitorizare...

Sa aveti o duminica placuta.

Mergi la inceput