FIV cu Dr. Dragos Albu 77

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

Cumintzica
sarcina usoara si bebel sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Felicitari Cumintzica!
Haideti fetelor, va tin pumnii sa veniti cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Lizasi pe fetiza frumusica foc

Annikadraga mea ce faci tu?cum esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

crystyne , sunt bine .... cu bucuria venirii primaverii
am fost azi dimineata sa-mi fac cariotipul si sa iau rezultatele de la spermocultura ... nu vroia sa-mi dea rezultatul "sa vina sotu' personal" ... mai mama "sunt eu, nevasta-sa!!!!!" ... nu si
nu "sa va dea imputernicire" ... ma si vedeam pe la notariat .... ca ptr mine imputernicirea asta inseamna, nu biletelu' pe care mi l-au dat de la receptia, de la ridicari analize, pe care de altfel il pot completa si eu fara nici o problema .... noroc ca am dat peste asistenta sefa de la MMF care om cu capu' pe umeri care m-a intrebat "aveti acelasi nume" "daaaaaaaaa" slava domnului ... uite si prima data cand nu-mi mai pare rau ca mi-am schimbat numele

in alta ordine de idei ... am inceput microgynon-ul deci sunt pe linia dreapta si ca si data trecuta am inceput sa-mi caut alte activitati colaterale: daca data trecuta imi faceam creme si sapunuri acu' m-am apucat de paine si cozonaci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Fetelor mie nu mi-a venit ciclul ,ultima menstra am avut-o pe 7 martie ,nu va ginditi ca ar putea sa fie bebe ,am facut un test nu este bebe ,cred ca dereglarea este de la steriletul buclucas .......l-am scos pe 14 martie!O fi normal sa ma intirzie atit?
CUMINTICA FELICITARI PT INIMIOARA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Felicitari Cumintzica pt inimioara!
Sa creasca mare si sanatoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

salutare
revin si eu dupa o scurta evadare.
cumintzica felicitari pt inimioara
bafta multa maine la monitorizare fetelor in focuri
angi da-i un sms lui dr W
nu mai stiu cine era cu balaurul la sot, si noua ne-a iesit enterococcul, a facut sotul tratament, la urmatoarea procedura am patit la fel. sa repete analiza si in alta parte si sa nu foloseasca servetelele si ce mai e pe acolo, sa vina cu ele de acasa. bafta !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

Annika, tu pana cand iei microgynon ? Ai vreo stare de rau de la ele ?
Eu am usoare stari de rau, in special dupa-amiaza si chiar am adaugat cateva kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

Cumintzica - felicitari!!!! sa se dezvolte bine puiul mic !!!! Tu esti bine ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Raluxam vazut ca te vaiti de stari de rau de la microgynon...eu am patit-o dar cand am schimbat alimentatia nu am mai avut nimic...mai multe lactate .fructe ,legume ,gratar,fara sucuri acidulate fara prajeli,grasimi absolut deloc si totul a fost ok...

Qiao domnitza si multimim pentru urari.

Annika scumpa ma bucur ca esti bine..pana cand ai microgynonul? si apropo vreau si eu o reteta buna de cozonac ..am inceput si eu acum ceva timp sa fac ...si mai nou sunt cu prajiturile ...

Mergi la inceput