Stelute de iulie-august 2013 (81)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

cris cum pui blatul? mai intai dai putin crema la cuptor si apoi pui blatul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Ma chinuie de ieri o tuse capreasca , seaca ... Am bagat lamaie cu miere, ceai cu lamaie si miere, lapte cald ... Mai ziceti ce sa mai incerc (stiu de ridiche, dar nu e aici ridiche de aia)

Macar bine ca vine weekendul, sa tusesc in pat nu la munca sa se si uite toti la mine, parca as face intentionat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui delia_timpau

Delia, Dana, Olimp
Delia, nici acum nu ti-au plecat musafirii?

23+ , mami de Mircea Andrei

bebitza


Au plecat o parte, a rams nepotul, iar vin o parte azi, e cu dus si intors. Pana sapt viitoare nu scap definitiv. Si din pacate nici lor nu le face placere, asa a fost situatia, de asa natura incat trebuiaiu sa vina, copii sunt bolnavi, fara rezultate concludente de la medicii din Tg Mures, trebuiaiu sa vina in Tm si mai departe la Budapesta .
Deci e o situatie in care nimeni nu se simte bine, trec si astea, important e sa se gaseasca ce au copii sa se poata trata , ca noi adultii trecem peste. Din pacate sunt in situatia asta si eu si mai refulez


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Joy, esti super tare. Tine-o tot asa.
(si eu mai bag turnee de poker pe net, barbatu-miu comenteaza ca nu-i place stilul meu de a juca, chiar mi-ar place si mie sa joc live)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Merci Alina pentru capitol nou!
Eu sunt prima zi acasa si deja ma doare capul. Sper sa n o dau intr o depresie. Am vazut un film si nu mai stiu cu ce sa mi ocup timpul. As merge la cascat gura prin magazine dar n am masina, m as apuca de treaba dar n am ce. Inca nu ma pot apuca de hainute ca n am mobila instalata, nu pot instala mobila ca nu e zugravit si nu pot zugravi ca nu s a incalzit.
Ma gandesc sa trec si eu pe citit...

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Ms fetele

Plimbarea cu siguranta o fac!

Diana esti foarte tare! Ce bine o fi sa faci ce iti place in viata! Mi-am adus aminte ca te-am visat azi-noapte, iti cumparasei o paleta de culori (erau niste culori superbe) si niste pensule si mi le aratai

Am pus si eu o noua pozita de ieri

23+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

diana nu este tema usoara - ipohondria...mie una mi-i se pare greu de redat , ai subiectii ...de pictat ?
poti sa-ti faci o serie de tablouri autoportrete ale tale , doar ca tu radiezi in sarcina nu esti ipohondra...

bobitule eu sunt din aia mai de pe vremea lui pazvante , nu am facebook , Hi5 , nimic...

mess nu este ridiche neagra la voi ? dar propolis ?

delia t asa este noi adultii trecem mai usor , important este sa se fac bine copii..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Diana esti f talentata, felicitari, mandria Vestului

Intr-un final n-am mai facut snitele, nu mai puteam, asa epuizata n-am fost demult si nu-mi place senzatia asta deloc. Pt ca pieptul era deja dezghetat, am facut pilaf de orez cu morcov, mazare si pieptul de pui inauntru, e foarte bun la gust si nu m-a solicitat atat . Cui nu-i place sa treaca la oua ochiuri cu carnati. Painea dospeste si intr-o ora am terminat si cu asta. O sa ies in parcul de langa bloc cu praslea, sa se joace si eu sa ma incarc cu cata energie


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Citat:
citat din mesajul lui mess0804

Joy, esti super tare. Tine-o tot asa.
(si eu mai bag turnee de poker pe net, barbatu-miu comenteaza ca nu-i place stilul meu de a juca, chiar mi-ar place si mie sa joc live)




Si eu mai joc pe stars, ideea e ca pe net poti fi oricine, la live e mai fain, ca te vad femeie si atunci e fun. Unii se fastacesc, altii fac pe durii, e distractiv dpdv psihologic. In plus, daca te duci pe sume modice, e chiar un mod placut de a petrece cate o dupa-amiaza o data la un secol...

Joci pe stars, ce id ai? (glumesc)!!!

Allin!!!! Go girl!

Jo 19+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Cumva, cumva am terminat cu munca pe saptamana asta, dar de dimineata nu am avut timp nici sa beau o cana cu apa, am termen de predare pe azi, si pana la 13 a tb sa termin.

Vedeti ca v-ati descurcat cu capitolul nou

Carmen, eu m-as duce la 32 de sapt la mare, doar ca eu nascand in iulie, nu pot sa ma duc in iunie la mare. Si avem si 600 km pana la mare. Tu de unde esti?

Nu mai stiu nimic din ce am citit!! Am o memorie...

Aaa, Joy, bravo gagica...asa da-le peste nas.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2

Mergi la inceput