Stelute de iulie-august 2013 (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Hello fetele,

Care mai de care cu mobilier, patuturi, mancare sanatoasa... ca sa fie si mai mare discrepanta .

Eu ieri am avut un chef nebun sa ma simt sexy , asa ca am dat iama precum dependentul aflat in sevraj in rafturile de tocuri si mi-am ales niste ghete cu toc de 12. Am aruncat pe mine niste jeansi skinny (de gravida, dar stramti pe picior), un tricou cu model alambicat care sa fure privirea si sa o ameteasca, perfect pentru mascat 'inaintarea', un sacoas mai scurtut. Pe ideea: din spate liceu, din fatza MILF . Coafat rapid, machiaj dragut de zi cu trusa cea noua, ochelari de soare!!!

Si ca sa fiu 'de aratat cu degetul' pana la capat ieri la pranz am lasat naibii munca si mi-am dus fizicul aranjat si neuronul care se simtea extraordinar de sexy in Universul barbatilor: la un club sportiv, sa le arat minunilor cum stie mamica lor denaturata sa joace Texas Holdem!

Cum este clar ca in opinia barbatilor femeile nu stiu sa sofeze, n-o sa gasiti prea multi barbati care sa spuna ca am putea vreodata invata sa jucam poker, replica pe care mi-au repetat-o de mai multe ori, in incercarea de a ma tilta (de a ma enerva ca sa joc prost, sa gresesc) lol. Nu le-am dat satisfactia, mi-am vazut in continuare de playul meu pana la sfarsit. (Mith BUSTED)

Cum nu ma puteam face de ras in fata guguluselor mele, am luat locul 1 si mi-am propus, ca sa ma simt mai putin 'vinovata' de gestul meu, sa folosesc premiul ca sa le cumpar carucior. Mamica lor a dat lovitura in universul masculilor. Singura 'mujer' din 50 de jucatori a luat locul 1, nici nu pot sa va spun ce satisfatie am avut .

M-am laudat suficient?

Va doresc un weekend excelent!

Jo 19+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Oxana nici eu nu am loc de munca la care sa ma intorc asa ca ne discutam aici peste vreun an ..un an jumate depre cat de greu e sa intri in campul muncii ca un cetatean model. Dar nu acum ca acum e complet inutil sa ne batem capul.

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia t felicitari pentru Mirciulica Andrei...

sincer nu stiu cum ai reziztat in fiecare seara cu musafiri...eu pic la somn pe la 10 si un pic ...


oxana si eu vreau sa ma plictisesc ca tine...apropo de zugravit , se usuca doar eu am facut acum 3 sapt. si lavabila se usuca repede...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

Jo... foarte tare! That's the spirit! Impastie nitel si pe la noi pe-aici. Adevarul e ca si eu m-am trezit intr-un mare stil de dimineata. Sa ne traiasca si sa ne tina.

Alina 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Joy Felicitari!!! Un exemplu pt veverite! Sa pui ce cumperi si pe forum pt ochiul nostru

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

M-am uitat pe vreme aici mai sdunt 2 zile (azi si maine) si pot iesi si eu la pascut in iarba verde Abia astept sa dau cu nasul de soare iar ca asa de bine mi-a prins ziua de ieri ...
O sa se faca frumos la sfarsitul lunii si atunci ne apucam si noi de zugravit .. in fine sotul ca el e responsabil cu cerul de pe tavan. E f entuziasmat si sper sa ii tina Dunmnezeu naravul si in ziua in care o sa trebuiasca sa il faca ca eu in afara de sa ii dau materialele la mana nu am cum sa il ajut

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Diana Imi pare rau ca am ratat pozele sexy..

Olimp, mi-am adus aminte ce m -am mai distrat cu postarile tale

Joy

23+ , mami de Mircea Andrei

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Delia O sa le mai pun cand va mai apuca pe vreuna depresia legata de corp sa vedeti ca nu e dracul atat de negru numai la voi !

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Joy felicitari

Acum sa vedem caruciorul


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Delia_T felicitari pt bebe mare . Stiam eu ca are cineva eco deci nu mi-au disparut neuronii

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput