Stelute de iulie-august 2013 (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

buricul meu e maro si parca apare linea nigra


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia eu nu am linia respectiva , in schimb mamaloamele sunt tare inchise si mari , si mi-i s-au pigmentat si pielea pe lana ele..dar cred ca isi vor revnii...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Happy, imi pare rau, sa-mi schimb avatarul sau te duci sa cumperi?
Eu visez la cirese....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy sa sti ca mi-am cumparat capsuni extrem de frumoase ..dar nu au gust inca..daca te consoleaza cu ceva...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Sa va zic ce am visat eu Am avut si eu un vis mai sensibilos, ca pana acum numai la scula mi-a fost gandul

Se facea ca bebe se impingea cu talpile in burta si i-am vazut urmele micute si degetelele mici mici , era atat de reala lovitura incat cred ca bas imi dadea ceva ghionturi


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Maeve, cred ca ma sacrific eu si o sa-mi cumpar Daaaaa!!! De cirese ma apucase si pe mine ieri de mai sa lesin! Nici macar la hypermarket nu am vazut...de-alea artificiale macar....

Olimp, eu am gasit niste capsuni f dubioase la mine la magazin, la bloc. Sunt f mari, sub frunzulite se vede alb (deci sunt cu substante) dar sunt foooooarte dulci si aromate (deci sunt cu substante )

Delia, va invidiez pe voi cele care visati frumos. Eu daca visez bebe visez numai tampenii. Prin urmare mai bine sa nu visez despre asta si sa visez...

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Sangele in scaun e de al fisurile anale...nu va faceti pb.
Pb apar daca e sangele negru, inchegat, daca e rosu si proaspat nu e nici o pb. Si sa tineti minte si la copii, tot asa e.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

eu imi clatesc ochii pe Next http://www.next.co.uk/x513284s3 , sa nu sariti pe mine ca e inutil cosul, doar admir


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ok paula dar am o intrebare ...se vada cheagurile in sacun daca sunt ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

buna fetelor!!!
gata v-am prins din urma .
Felicitari pt harnicie , eu una cred ca nu ma mai duc la baie acasa ca e horor de mizerie poate ma amobilizez azi , sper.
In plus mi-am luat in we niste vinete sa fac salata si inca nu am reusit sa le coc , la fel zic ca poate azi.

Nu mai stiu cine intreba de marimile de la NEXT , eu am comandat acum cand am botezat up to 3m si bebele avea 2 luni si ii veneau ok , erau mai marisoare dar purtabile. Acum depinde si de copii. Iancu a avut 3700 g si 53 cm dar alea up to 3 i-au venit pana la 4 luni. La unceput i-am luat nb. Dar ce e drept e ca mie imi place sa vina ok hainele pe ei nu sa fie mai largi(fiecare cu piticii ei).

Despre vise si eu confirm vise xxx la activ , problema la mine e ca mi-e prea lene sa le pun in aplicare .In fiecare dimineata zic gata diseara e momentul si seara adorm inaintea piticului .

Vai cat e de frumos afara!!!!!!! vreau la plimbare, si poate chiar o sa ies , daca nu doarme Iancu cand ajung acasa si daca e si sotul prin preajma ca fara el eu zic pas sa ies cu piciul.

ieri mi-am luat intr-un final chiloti mai mari , sunt imensi dar fff confortabili , mai ales pt somn .

Eu inca nu am apucat sa fac poza cu burtica , poate se indura si de mine cineva sa imi faca.Oricum trebuie sa ma mobilizez sa vb cu fotograful sa ne faca si noua o sedinta foto pana nasc. Nu e dragut sa fac dscriminare intre burtici .

Ieri m-am enervat ca sunt ff fraiera. Cand e vb de mine sau de ai mei sunt zgarcita , dar cand e vb de altii sunt fff darnica .Ma gandeam ca nu imi schimb carutul decat daca il vand pe cel vechi,asta in conditiile in care in iunie cununam si clar cheltui minim 5000 de lei , dar pe un carut de 1600 nu sunt in stare sa dau banii.Lucru pe care l-as folosi minim 2 ani .Gata m-am descartat.
Oficial imi iau carutul chiar daca nu il vand pe cel vechi (sotul nu stie).Zic ca l-am primit cadou .

Gata mi-am spus oful

Mergi la inceput