Stelute de iulie-august 2013 (80)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Da patuturile pliabile am vazut ca pe multe siteuri asa sunt denumite "tarcuri"

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Eu citesc din urma, sunt la pagina 11.
Betty sa-ti traiasca baiatul ca si io ma indragostesc de el, e foarte spiritual


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Bobitza Eu sunt pe aici. Imi place patutul e f dragut. Si eu ma gandeam sa iau cu optiune de leganat dar imi e frica ca o sa ii placa mult si se obisnuieste cu miscarea si eu am rau de miscare .. nu stiu cum o sa ma descurc in parc ca nici nu ma pot uita la copii care se dau in leagan daramite sa il dau pe al meu .

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Diana, seriooos? nu stiam de acest rau de miscare...nu de alta, dar eu le cam am pe toate: de masina, de inaltime, de apa...

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefana0909

Mie mi se pare f. frumos pt. o printesica!
Mi-ar fi placut sa gasesc si eu varianta integral pe alb la cel silence transformer, dar cred ca ma indrept spre acesta

http://patutbebe.ro/shop/sistem-silence/patut-copii-transformer-140x70-cu-leganare-silence-140-1-2/


20+ "Bubu"


Am vazut patutul in realitate si sertarele sunt adanci doar de un lat de palma, aprox. In rest sunt ok, avand in vedere pretul. Eu nu as alege "laganabil" pt ca se invata copilul si cine o sa stea la leganat, doar mama


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Bobitza e ala de masina in principiu. Eu nu ma pot uita la lucruri care se leagana sau se invart .. carusel , ventilator, leagan etc ca ametesc si ... si bineteles ca nu pot merge mult cu masina si doar pe scaunul din fata

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Eu am fost in parcul copiilor, la plimbare cu iubitul si nepotul. Am facut putina miscare, am admirat mamicile, care tare bine arata, imi faceam sperante si eu . Mi-a prins bine iesirea, am ras de piticoti, sunt tare comici.

Am ajuns acasa pe la 9 si m-am pus de am facut cartofi pai cu piept de pui la gratar, pt praslea.


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Am ramas singura pe aici?


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Rodica sunt aici

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory_blanca spune:

Oanka te rog imi spui de unde iti comanzi deodorantul si eu am avut aceeasi problema dupa ce am nascut si l-as incerca.

Azi ne-am bucurat ca a fost cald si soare si am stat mai mult pe afara. Am fost cu pitica in parc si cu tati si m-am latit pe o banca sa imi gasesc o pozitie comoda. Vine o cunostinta si imi spune vai da ce te relaxezi...cred ca aratam ca o placinta acolo cum stateam asa. Dar decat tot in casa, particip cum pot...

Noapte buna.

Mergi la inceput