Stelute de iulie-august 2013 (80)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Eu i-am dat sarcina sotului sa cumpere ceva bun...in speta, niste prajituri
Il astept ca pe-o paine calda!

20+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Wow, Cris, chiar ca ai fost harnicutaaaa Sa-ti traiasca finuta!

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

In week-end am fost lesinata dupa briose cu ciocolata...acum mi-a cam trecut

20+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Ama si celelalte fete multumesc de lamuriri despre Next. Eu aveam impresia ca nu ma lasa sa trec la pasul urmator daca nu scriu nimic acolo la cod, cred ca am si incercat ... merg sa vad ...

Deci ma sfatuiti sa iau si ceva NB? Eu vreau sa comand si sa am hainute pana are bebelina 3 luni, in astea 3 luni ma orientez pentru urmatoarea perioada, mi se apre aiurea sa iau de pe acum pt 6 luni sau un an ... poate se schimba moda intre timp . Apropo Ama, ai zis ca si a ta are femurul cu o saptamana mai mare, asa si si a mea, capul , burtica sunt exact in grafic iar femurul cu 2 saptamani mai mare ... sa inteleg ca o sa fie inaltuta sau o sa aiba picioare lungi? Medicul mi-a zis ca-i posibil, tu l-ai intrebat?

Sunt pe Next niste hainute bestiale, m-am indragostit de ele, pacat ca unele nu le au in stoc, asta se intampla frecvent sau e pt perioade scurte sa stiu cum imi organizez cumparaturile, mai astept sa primeasca? Culmea ca parca cele mai dragute lipsesc.

Oxana, bine-ai revenit! am vrut sa le scriu fetelor ca esti invaluita cu predatul dar cum intru si eu mai rar ai apucat sa apari ...

Lili, capul sus, tzatele-n fata ...toate trec, aseara am tras si eu un bocet pentru nimic ... dupa ce mi-am revenit i-am bagat pe toti in sedinta si le-am spus ca inca 4-5 luni ii rog mult sa ma tolereze cu toate mizeriile si irationalitatile mele ca daca nu simt ca nu voi face fata ... Baiatul, ironic cum e n-a putut sa nu mai traga o gluma:

"Bine, te intelegem dar dupa ce trec lunile astea oricum ne bagi la schimbat scutece, plimbat fetita ...ok, le-om face si pe astea dar sa stii - eu nu alaptez !!!!!"

Am mai putut comenta ceva? ... am tras un ras in grup si mi-au trecut pe loc hormonii ...

26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Cum ai ghicit?!? deja m-am umflat

Cris, acum vrei tu sa ne faci pe noi, astea mai ne-gospodine, sa ne simtim nasol?! Ce dragut ca vezi un bebe miiic!! Ma topesc dupa bebelusi

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy din pacate nu , lasa ca mai am 2 saptamani si scap...astept sa vina sotul dupa mine , am ramas singura la birou...

cris sa-ti traiasca finuta
da harnicuta ai fost...bravo , eu ma rusinez...





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Cris, mai trimite-mi si mie niste harnicie, ca eu stau in pat de la ora 13.30 si imi e lene si sa imi incalzesc mancarea.

20+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

betty baiatul tau e demential , ma indragostesc de el...in sensul frumos al cuvantului..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Betty, m-ai terminat cu vorba ta! Sa stii ca m-am uitat de factura...nu o mai am imi pare rau...ti-as fi dat codul... Stocul se reimprospateaza. Pe site-ul uk, nu pe cel international, iti da informatia asta..Available in x days/weeks. Referitor la picioruse lungane, asa a incuviintat si dr meu, ca se prea poate. La noi oricum toata familia e de lungani

Dana, Ele, Paula? Azi nu ne-ati iubit deloc Voi erati mai participative

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Oana, Betty
Betty cred ca voi o sa va distrati teribil dupa ce vine pitica!
Fetelor eu cand va vad asa de harnicute mai ca ma apuca si pe mine cheful de munca... ma duc sa ma asez cumintica intr un colt pana imi trece.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput