Juniori de Iulie-August 2004 * (113)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da, noi ne scolim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Si noi ne scolim si sambata si duminica....ca avem euclidul partea a III a
Super tare faza cu indragostitul de Patrickvorba fetelor sa nu se indragosteasca prea des ca ramane fara zulufi....si da fetele ie de vina(va zic io ca mama de fata care a primit reclamatii)
Mandra ieri a avut de ales intre doua chestii:daca iese afara sa faca sportul cu domnu directorsau ramane in clasa sa faca teste pentru euclid cu doamna invatatoare....ghiciti ce a ales mandra?....normal ca sportul si mi-a dat urmatoare explicatie "m-am gandit ca daca nu se mai iveste niciodata oazia de a iesi afara sa fac sportul cu domnul director....asa euclid mai este si la anul"....."si sa stii ca am invatat sa invart cercul in jurul mijlocului"(io trebuie sa recunosc ca abia ma abtineam sa nu rad in primul rand cat de serioasa era ea cand imi zicea ca daca nu mai avea niciodata ocazia asta...si in al doilea rand ca mi-l imaginam pe domnul director invartid cercuri pe mijloc)
hai pupicei si o zi faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Noi impreuna cu mai multi colegi ai Mariei nu ne scolim din cauza de petrecerea Ioanei

Ioana, bravo domnului director! Nu-i putin lucru sa inveti copiii sa invarta cercul in jurul mijlocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Cristalina unde faceti petrecerea?....io iti zic de azi la multi anipentru Oana sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc!!....si noi avem azi doi sarbatoriti,bona si nashul nostru de cununie,sa ne traiasca si sa fie sanatosida' n-avem nici o petrecere ca bona tine post si a zis ca se sarbatoreste dupa pasti iar nashul locuieste la Timisoara
hai sa avem un week-end fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Ioana, sa va traiasa sarbatoritii!

Multumesc pentru urari!
Petrecem la kids' planet in "racova", cat mai aproape de noi...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

pitrecere frumoasa si cadouri multe, oana!
lma celorlalti sarbatoriti.
noi ne-am luat catel, v-am zis? un labrador, mascul. dupa prima zi mi-a devastat camera tehnica, acum are cusca dar in prima noapte de dormit in mijlocul naturii ne-am plimbat cu cusca dupa el ca nu vroia sa intre si afara ierea vreo doo grade;))poze pe fb;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

La multi ani Oana !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Oana
Cristal, petrecere frumoasa sa aveti si sa vii cu poze


**ati vazut noul forum ? :-)

http://comunitate.desprecopii.com/forums/index.php?/topic/71040-juniori-de-iulie-august-2004-113/page-3



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza! Ne mutam?

Cristalina, LA MULTI OANEI! Sa iti traiasca printesele!

Carmen, sa va traiasca, e superb!!

O zi usoara la scoala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

UNDE NE MUTAM?? IO NU VREAU:)))
noi ne scolim, mi-a fost jena de d-na sa nu-l duc..asa ca am venit si eu la job si nu mai lucrez sambata viitoare..

Carmen v-ati luat caine?? Super!!! Sapataman trecuta v-am zis ca s-au dus dupa pesti si vroiau sa cumepre catel??

Mie mi-a disparut de 2 sapt una dintre pisici..mi-am luat orice gand , ea nu se dezlipea de casa..deci a patit cevaDeci avem vreao 3 caini zonali, pisica plus cele 13 pisici ale vecinei...magari (trebuie sa va arat niste poze!!)...si toti vin la o adica si-n casa..magarul a urcat chiar si scarile, adus evident de Luca care-l crede pet lui....noi ii spunem ponei

Mergi la inceput