Tricicleta bebe

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Alessya, nu stiai cum sa-ti faci reclama la site si ai deschis acest subiect?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alessya_Ale spune:

theo_2004 tin sa mentionez ca nu am nici o legatura directa cu acel site. Doar pentru faptul ca am comandat de pe acel site anumite produse pentru fetita mea si am fost f multumita de serviciile lor, nu inseamna ca am si vreo legatura cu acel site. Nu vreau sa fiu rea, dar fiecare crede ce vrea. Nu cred ca au ei ( posesorii site-ului) nevoie de "reclama" mea cum spui tu. Acest subiect l-am deschis deoarece chiar aveam nevoie de niste pareri si sfaturi legate de triciclete, nimic mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alessya_Ale

Multumesc Sara Maria! De Smart Trike am auzit numai de bine, am gasit un model cu spatar reglabil (http://www.littlebubu.ro/Triciclete-64/Tricicleta_Smart_Trike_Recliner_Stroller_4_in_1_red_cod%253A_1961900-1903 ) ce parere aveti? sa optez pentru acest model sau pt un carucior sport momentan?


Eu zic ca nici batuta cu pietre scumpe de-ar fi n-as da pe o tricicleta salariul minim pe economie.

Noi am avut o tricicleta care, parca, n-a fost mai mult de 200 de lei. Si ne-a tinut bine mersi. Dar nu de la 8 luni, ci de la 1,6 ani incolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alessya_Ale

theo_2004 tin sa mentionez ca nu am nici o legatura directa cu acel site. Doar pentru faptul ca am comandat de pe acel site anumite produse pentru fetita mea si am fost f multumita de serviciile lor, nu inseamna ca am si vreo legatura cu acel site. Nu vreau sa fiu rea, dar fiecare crede ce vrea. Nu cred ca au ei ( posesorii site-ului) nevoie de "reclama" mea cum spui tu. Acest subiect l-am deschis deoarece chiar aveam nevoie de niste pareri si sfaturi legate de triciclete, nimic mai mult.


si marmota invelea ciocolata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J.D. spune:

tricicletele smart sunt odioase! atat de impodobite, de mari, de grele, imi aduc aminte de tiru-urile pline de maimutoi si alte dracii.
mai bine tine banii si ii iei ceva de plastic usor fara pedale sa invete sa-si tina echilibrul pe la 18 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alessya_Ale spune:

J.D. sunt intr-adevar maricele si grele, dar ma gandesc ca cele de plastic nu sunt atat de stabile ca cele smart trike. Dar parca nici nu as risca sa mi se rastoarne copilul cu tot cu tricicleta, cum sunt copii foarte activi si nu au stare deloc. Oricum mai astept pana la tricicleta, am optat pt carucior sport momentan. Sa mai crestem un pic apoi ne luam si tricicleta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J.D. spune:

te gandesti gresit. daca e grea nu poate pedala, asta e clar. si nu am vazut pe nimeni sa se rastoarne. la noi e plin peste tot de chestii de plastic. Al meu cel mic nu are 1 an si merge pe cea de plastic fara probleme, fara pedale. se impinge singur in picioare. si nu e genul care sa stea locului o secunda, se catara pe mobila de cateva luni, se baga peste tot, etc.

Mergi la inceput