cred ca sunt bona pe care o cautati

cred ca sunt bona pe care o cautati | Autor: msk

Link direct la acest mesaj

Persona foarte empatica, un bun psihopedagog cu experienta dobandita in urma studiilor corespunzatoare, o persoana foarte blanda cu multa experienta in lucrul cu copiii, va invita pentru o colaborare frumoasa. Pun mare baza pe educarea copilului independent, asfel ca el sa fie pregatit oricand pentru toate incercarile vietii. Cert este faptul ca micutii dumneavoastra sunt actorii principali din intreaga viata, iar ca ei sa-si poata juca rolul cel mai bine tebuiesc ajutati, indrumati de persoanele potrivite profilurilor lor. Toti spunem ca ne sunt dragi copiii dar nu toti constientizam responsabilitatile ce trebuiesc duse la finalizare, ca ei sa poata sa inteleaga si mai apoi sa realizeze tot ceea ce doresc. Consider ca nu trebuiesc tinuti in intunericul necunoasterii nici-o clipa de cand se nasc, chiar daca avem impresia ca ei sunt mici si nu inteleg...Respectul fata de copil si indrumarea catre cunoastere sunt primordiale. Va multumesc pentru atentie, cu stima Iulia M.Eu locuiesc in Ploiesti dar mai stau si in Bucuresti la baiatul meu, fiind student sta cu chirie. email : giulianamsk@rocketmail.com