FIV cu ovocite donate Cap45

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Eu azi am vazut prima data 2 berze pe anul asta
Semanau cu alea din poza Amaliei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy draga mea imi doresc din suflet sa reusiti toate si sa traiti cea ce traiesc eu in fiecare zi chiar daca e greu fiecare miscare a buburuzelelor mele ma face sa zambesc sa fiu fericita maxim eu si iuby ne vorbim din ochi inca nu ne vine sa credem ce miracol traim aziam primit primele cadouri pt buburuze 20 de bady frumoase fok cu fluturasi ,ciresele si balerine le a desfacut tati ii tremurau mainile de emotii ASTA IMI DORESC SA TRAITI SI VOI SI SOTI VOSTRI deaia mai scot maturoiul din cand in cand

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

amaliaro
uite-maaaaa !!!! am vrut sa vin cu vesti bune si cred ca am reusit.
Astazi am fost la eco si hematomul ..... a disparutttttttttttttttt !!!!
Sunt foarte fericita.
Am facut si eco pt dublu test,dr-ul zice ca e ok si ca nu vede nk in neregula.
M-a intrebat asistenta cati ani am,eu i-am raspuns 43 ani nestiind ca ea completeaza formularul iar dr-ul mi-a zis nuuuuuuu...sunteti mult mai tanaraaaa si atunci m-am prins si eu si am zis 25 ani.Ce ziceti ce tinerica sunt.
Maine dimineata merg pt recoltare sange,oare imi cere buletinul???? sau este suficient daca le las hartia completata la doctor?
sandy ma bucur din suflet ca esti in linie dreapta,eu sunt sigura ca va fi bine la tine de data asta si nu am uitat ce-am zis ... cu gemenasi !!!
O luptatoare super mesajul tau cu barzutele,mi-a placut teribil.
irilac multumesc pentru sfatul tau referitor la progesteron si utrogestan.
Astazi mi-a raspuns si Svetlana si mi-a zis din saptamana 12 sa reduc la jumatate estradiolul,care va fi 1-0-1,si la jumatate progesteronul adica 2-0-2.
Din urmatoarea saptamana sa le reduc la jumatate din nou si apoi renunt la ele.
De emotii am uitat sa-l intreb pe dr astazi.
Insa l-am intrebat de cerclaj si a zis ca nu imi recomanda.
mirivili,miracol
needa,speranta
danah ce faci,cum esti???

10+
ITI MULTUMESC DOAMNE !


MTHFR ambele gene pozitive heterozigote,ATPO pozitivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Miracol, imi place mult atitudinea ta! Ciufuleste berzele cu Mirivili pe-acolo! Am emotii eu, dar voi!
Needa, ai aflat pana la urma de transferul banilor la Reprofit? Prin ce banca?
Wish, asta da veste buna! Ma bucur mult! Sarcina usoara!
Irilac si eu ma vad ca o leoaica atunci cand e vb. de puiul ei..
Amalia, cand o sa vezi o barza cu creasta si 2-3 pene in dos, sa stii ca e a mea!. Mi-l si imaginez pe-al meu cand o sa-mi vada burtica crescand. Cred ca vor fi cele mai frumoase si cele mai speciale momente. Ah, abia astept!
Sandy, abia acum ma prind..tu luna asta te alegi cu brebeneii? Bafta multa, multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Buna fetelor,

Am facut ecografie pt monitorizarea endometrului. A crescut la 6.9 mm, de la 3 mm in decembrie.
I-am trimis Svetlanei datele si mi-a adaugat 100 mg aspririn. Mi-a zis ca dupa ET o voi inlocui cu fragmin sau clexane. Inteleg ca sunt injectabile si asta mi se pare complicat, dar sper sa ma descurc.

Wish42 felicitari, ai scapat de hematom!
Miracol si Mirivili asteptam primele berze din grecia :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

buna fetelor,am intrat si eu sa va pup si sa va doresc o saptamana buna

despre mine raportez niste dureri de burta sambata si duminica de am crezut ca imi vine ciclosul,sper sa nu imi faca vre-o surpriza si sa imi vina mai repede.Miercuri trebuie sa fac injectia de depot si ar trebui sa-mi vina abia saptamana viitoare miercuri sau joi.I-am scris coordinatoarei si am intrebat despre donatoare si mi-a raspuns ca trebuie sa-l intreb pe doctor,asa ca i-am trimis si lui un mail acuma si poate o sa imi raspunda maine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Felicitari fetelor pentru vestile bune,multa sanatate si noroc,va tin pumnii,o sa reusiti toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

O_luptatoare M-ai prins cu berzele in sac. Eu plecasem dupa berze si mi-am zis ca va anunt numai dupa ce le ciufulesc si le trimit spre Grecia si Cehia. Acum ca le-am vazut cu zecile in weekend-ul asta, sigur cel putin una ramane pe la fiecare dintre noi.

Sandy, pe cand intalneala cu minunea? O barza sigur vine la tine. I-am dat directia.

Amalia Si tu ai gasit berze pentru noi. Imi plac mai mult decat maturoiul.

Miracol Ce cadou frumos ii vei face sotului tau . De abia astept sa ne cunoastem si sa schimbam apoi impresii despre burtici .

irilac Dragutul, iar vaccin? Nu e vreunul peste care poti sa sari

enique Nu-ti fa griji de injectii. O sa le faci de placere. cu gandul la BB si la barza ta.

Wish Ce vesti bune! Fara hematom. Mai stai acasa sau te intorci la munca? Sarcina usoara in continuare!

cezara68 Vrei sa te treaca Amalia pe lista de pe prima pagina ca sa te tii de manuta cu daniela74? Si berzele voastre sunt pe drum. la fel ca si a Needei.

Se mai inscrie cineva la berze???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna seara dragelor!
Iri,pup dulce...stateam si citeam mesajul tau si mi-am dat seama ca si eu fac et in saptamana dinainte de saptamana mare si pipi test de florii!!Doamne ajuta sa venim cu mirivilii cu vesti bune de iepuras!!
Wish,yupiii ce ma bucur ca a disparut hematomul...deja ma enerva!!!te pupic
Va pupic pe toate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Neata fetele vesele!
Wish, ce veste buna, ma bucur tare mult ca ai scapat de hematom! Sarcina usoara iti doresc in continuare
Enique, nu-ti fa griji cu injectiile, toate fetele s-au descurcat, o sa fie bine
Daniela sper ca nu dansezi pe marginea butoiului
Mirivili, eu sunt ultima cu barza de pe prima pagina, oare nu mai vine nimeni dupa mine?
Sunt convinsa ca mai sunt fete care doar ne citesc, le doresc mult succes!
Alynuta mult succes si tie
O luptatoare am trimis banii prin transfer bancar, prin BRD


Va pupic pe toate



Mergi la inceput