FIV cu ovocite donate Cap45

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Doamne ajuta sa fie totul bine si sa umplem toate capitolele cu felicitari!
O saptamana frumoasa tuturor!
Eu sunt cam agitata in perioada asta. Am prea multe de facut, dar abia trece timpul mai usor.
Pupici la gagici si pici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor...si eu va salut de acasa....in sfarsit am ajuns cu bebicii la purtator ACASA!!!
Ma simt f bine, am dormit destul azi, sa ma linistesc dupa drum...am avut un somn linistit....si totul e ok !
O singura problema am...imi lipseste matusica si fetele deja...in fiecare dimineata mangaiam burtica si povesteam cu zanele mele care nu intarziau sa imi raspunda!...le doresc tot binele din lume...sa mai stea la mami in burtica macar vreo 6 sapt...si sa vina pe lume sanatoase, sa se bucure intreaga familie de ele!

Mirivili, scoatem galeria zilele ce urmeaza...iti urez si eu tie asteptare usoara...pt ca facem testele in saptamana mare a Postului Pastelui...si alt semn mai frumos ca asta ce vrem?!...Multa liniste, putere si sa ramai la fel cum te-am cunoscut!

sandy, tu ce noutati ai?
fetelor care urmati,aveti incredere in Bunul DUmnezeu ca totul va fi bine, sa fiti increzatoare si linisite...asta ajuta f mult...timpul zboara f repede...acum ma gandeam ca mai am de asteptat...si uite ca deja am bebi in burtica de sambata!!
va pupic si va doresc o zi minunata....la noi e un soare ...si o caldura...iuppiii a venit vremea buna si pe strada mea~!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

miracol,mirivili
proaspetelor gravidute va asteptam cu beta babaneeeeeeeeeeee !!!!!!!!
Viitoarelor gravidute le pregatim galeria iar mamicutzelor multi pupicei!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Salutate cu drag la toata gashca si pupici speciali noilor gravidute ca am apucat doar pe fuga acum sa vad vestile bune despre Miracol si Miri.

Va pup pe amandoua si va doresc 9 luni minunate si sarcina la termen ca sunteti gravidute

In rest nu am cictit din urma dar ma pun eu la punct la sfarsitul saptamanii.

Va scriu pe fuga dar sa stiti ca am toti iepurasii in burtica 3 la numar, toti au rezistat fb la dezghet si acum sper in DD sa se lipicesac si sa fie totul bine pana la final. Eu sunt tot ZEN

Va pup pe toate cu drag si ma gandesc si eu cu drag la voi

Nu enumar ca nu vreu sa supar pe cineva prin uitare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Sandy, si eu scot arsenalul de sustinere pt tine!!Bravo pt toti cei luptatori ce au rezistat eroic la dezghet!...sa se lipseasca bine bine de mamica lor si sa nu iasa timp de 9 luni!!HAI CU BETA MAAAREEEE!!!de tripleti!!!
te pupic si stii f bine ca esti exemplul meu de eroism si te admir pt asta!!

wish, multumesc mamicuto!te urmam !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Waw, Miracol, Sandy, de abia astept sa imi dati vestea cea mare!
Va pup, si sunt alaturi de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Sandy, bravo doamna
Miracol, bine ai revenit acasa
Va pup pe toate fetelor si va ofer o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Miracol, Mirivili, Sandy, urmeaza o saptamana in care daca ma prinde radarul (stiti voi..pe barza), imi ia nenea politaiul carnetul la cat o sa ne cinstim pt. voi :)))
Super vesti!
Va pup!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

bravo fetelor,felicitari pentru rezultatele super bune,eu zic ca sunteti gravidute si va astept sa confirmati

eu nu ma simt foarte bine,cred ca am toate efectele secundare posibile si imposibile de la estrace si lupron



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Miracol, Mirivili si Sandy sa dea DD sa veniti in curand cu vesti bune si bebelusii sa stea cuminti si sanatosi 9 luni in burtici :)

Mergi la inceput