FIV cu ovocite donate Cap45

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cezara68 spune:

Eu sunt la DR.Otevrel iar coordonator Svetlana. Nici mie nu imi trimit ceva din proprie initiativa. Stiu doar ca trebuie sa fim acolo inainte de punctie cu o zi. La un moment dat tot trimiteam emailuri la Svetlana si nu imi raspundea. Mi-a spus ca nu a primit emailurile. Ca e adevarat sau nu, nu stiu. Cert e ca acum trimit emailurile pe adresa ei si pe cea de la Clinica si primesc raspuns intr-un timp scurt.Cred ca nu doctorul se ocupa de emailuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:


Am ajuns cu bine in Grecia si la matusica Amalia, cu voastre in brate. De la ea de acasa va scriu acum. Printesele sigur vor fi dansatoare pentru ca se misca la mami in burtica atunci cand aud muzica.

Endometrul meu era 11,7 ieri la eco iar azi embrionasii sunt 6. Maine e intalnirea cea mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Mirivili , endometru frumos, bravo!
Tinem pumnii stransi pentru marea intalnire
Si pentru Miracol


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Mirivili, super! Ai toate conditiile. Cele mai bune ganduri din partea mea! Zennn...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Mirivili super endo, f bun si nr ovocitelor Doamne ajuta sa se dezvolte bine si sa fie lipociosi. Ce te mai invidiez eu acum ca esti la matusica noastra...of of

Miracol sa ai maine cei mai grasi si mai lipiciosi copilasi
Sandy si la tine ma gandesc

Amalia pupici pt dansatoarele tale si pt tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Mda...cat am scris mesajul l-am lasat putin pe print fara pampers cu bijuteriile in sus sa se mai aeriseasca saracutul...va las sa ghiciti ce mi-a facut pe pat....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

maine tinem pumnii stransi
Cezara mie dr.mi-a trimis schema si de atunci tot cu el vorbesc.Raspunde de regula in aceeasi zi chiar m-am mirat ca raspunde foarte tarziu la miezul noptii in Cehia,dar asa cum am mai zis,s-ar putea si mai bine

si un weekend frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna seara fete dragi!
Va scriu cateva randuri sa va multumesc pt sustinere,pumni stransi si rugaciuni!
Avem pt maine 6 grasunei rezistenti...vedem maine ce si cum!
Sunt optimista si increzatoare ca totul va fi bine!!
Hai Mirivilii maine ne gravidim!!!...umplem avionul cu
Sandy multa bafta si tie!!!
Va pup si vb maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara68 spune:

Mirivili, Miracol sunt alaturi de voi maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

miracol,mirivili

sandy cred ca esti cu bb-ii la purtator deja !!


Mergi la inceput