Sugestii petrecere reusita Bucuresti

Sugestii petrecere reusita Bucuresti | Autor: Sara_Maria

Link direct la acest mesaj

Buna!

Se apropie ziua fetitei mele si as vrea sa I-o serbez la un loc de joaca. Aveti sugestii? Noi mergem la diverse locuri de joaca, insa nu sunt chiar ok pt o petrecere :).

Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aniela_t spune:

Draga Sara, m-am tot gandit si eu la lucrul acesta, dar decat sa fac la McDonalds sau alte variante, am optat sa "organizez" o minipetrecere acasa, cu multi copii si parinti bineinteles, cu jocuri distractive, baloane, tacamuri de party, cadouri si am comandat un tort cu fructe si ciocolata si mai multe platouri cu prajituri si fursecuri, cookies, de la o cofetarie din hristo botev. Stau in apropiere si am mai "gustat" de la ei si sa stii ca sunt super delicioase si din produse naturale, nu baga ca in alte parti prafuri. Am facut mini pizza acasa si a fost super ok, daca nu ai timp si asta se poate comanda din cate stiu. Dar mi se pare mult mai ok decat la locul de joaca, scapi de dus dupa tine multe si de stresul in plus. O prietena a comandat turta pentru fetita ei de la cofetaria aceea, helen magic sweets si de asemeni a fost incantata. Spor!

Mergi la inceput