Stelute de iulie-august 2013(74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobitule

oxana , diana
va pun poza diseara , eu diana am pus peste tot ...
oxy da e adevarat ca sunt inalta dar e un prag psihologic




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Multumim de capitol

Olimp lasa kg. Ai vazut ce bn ii merge Ilincai . Ne punem toate pe slabit dupa nastere si gata.

Si eu sunt fecioara si sotu rac. Suntem impreuna de la 17 ani. El e genul care chiar daca stie ca nu avem ce face cu un lucru si eu il vreau neaparat il cumparam si asa si eu cu el. De ex soacramea a fost la noi duminik si i-am aratat hainutele lui bebe si binenteles ca a inceput aoleu da ai luat prea multe da nu mai lua si el ia zis frumos " asa cum tie iti plac florile si iti iei si ea cumpara haine pt bebe las-o in pace "

25+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

oxana halterofila pensionata , rad de una singura la birou , toti sunt tensionati si eu fac nota discordanta...

delia r
nu ma dor gk-mele surplus ca le dau eu jos , e vorba de pragul psihologic




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Sa avem un capitol nou, minunat!

Yvyana, Maeva, ma bucur ca totul este ok acum! Va doresc multa sanatate si voua si puiutilor vostri!

Bobitza 20+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

scuze delia era pt dana




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Dana foarte frumos din partea sotului, asa se face.

La noi soacra nu se baga, oricum e departe, dar tot nu s-ar baga, nu e felul ei. Nu se baga nici in familia fetei, care stau apropae. Se duce o ajuta zilnic dupa cum vrea ea si atat. Nu da sfaturi fara sa fie cerute, nu-si da cu parerea. Imi place foarte mult de ea. Isi iubeste atat de mult copii si familiile lor, atat de neconditionat, fara acel egoism de mama, pe care in general mamele il au. Si pt intelepciuna asta eu o admir foarte mult.


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Delia Olimp Oxi promit sa ma calmez pana vin de la Dr . Dupa ce o sa imi vad gaza o sa imi treaca si nervii pe kg de pe fund.
Oxana am si picioarele groase de la mama natura si acum sunt imensa de sub burta in jos..de-aia vedeti numai poze de la burta in sus de ceva vreme.. nu mai incap dosul si pulpanele in cadru

26+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicaa spune:

mamici si burtici

am fost azi la control. oul surpriza a fost dezvirginat: avem o putza de toata frumusetea. 320g, 27 cm, femurul lung (lungan ca tasu), placenta frumoasa si colul inchis si lung deci in schema (cred ca 2,3 zile in plus dupa statistici).
in rest toate bune. joi merg la diagnosticul de organe ca intre timp am implit 35 de ani si se da trimitere. Am facut si la Clara dar am platit-o din buzunar.

cand am ajuns acasa am trans un plans zdravan si m-am eliberat de tensiunea din ultimele saptamani. asa am avut un stres din cauza problemelor de tensiune..uff.azi oricum mi-am luat concediu, la 3 merg la manechiura, pedichura si in rest ma mai odihnesc.

am citit doar in diagonala si din cate am citit suntem toate bine, cu unele neajunsuri dar trec ele. ma bucur mult ca Ele a redus programul (te inteleg perfect, eu ptr prima data de cand ma stiu trebuie sa o las mai incet in tot ce fac si acasa si la job. La Clara am fost turbo * 2, acum nu mai e asa. si seful ma intelege, problema e la mine dar intre timp am acceptat si eu situatia si gata).

va urez un week-end fain; aveti grija de voi si de bubulini

Moni, mami de Clara Sophia (25.01.2008) si 21 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui olimp

oxana halterofila pensionata , rad de una singura la birou , toti sunt tensionati si eu fac nota discordanta...

delia r
nu ma dor gk-mele surplus ca le dau eu jos , e vorba de pragul psihologic


XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca


Nu arunca cu pietre, ca nu eu te-am certat. Eu am inteles ca doar o incurajezi pe Diana


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

diana nu intrii in cadru

fetelor ma face-ti sa rad , aici e tensiune maxima , vin ceva controale , bine ca nu sunt atributia mea ...






XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput