Clubul "babelor" FIV-oase 78

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Salutari tuturor babutelor!

Gabby, Micky Doamne ajuta si sa vi se intoarca inzecit

Elly bafta multa sa fie cum e mai bine pentru tine

Va pup pe toate cu drag!

revin mai pe incolo sa va pove cum a fost la masaj

ca dupa aia probabil intru o perioada in pauza de forum! ca ma pregatsesc de excursii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Sandy, multa bafta si sa dea Dumnezeu sa vii cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Fetelor

Am bifat si masajul iar acum in loc sa-mi fie somn sunt plina de energie ca am nimerit pe cineva care a lucrat inainte pt loturi de sportivi asa ca m-a energizat.

Ma mai duc si poimaine dar la altcineva la relax 100%

Ana multumesc mult si multi

Sa ne auzim toate cu bine cat mai curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

sandy fac galerie sa fie cu scucces expeditia asta
noi am fost intr-un fel de city break, numai ca eu mai trandavesc pana la sfarsitul saptamanii, imi las neuronul sa se odihneasca ... si bine este
babutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Sandy sunt alaturi de tine si sper ca iepurasul sa-ti aduca acel cadou mult dorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dragele mele...va pup apasat.

sandy,Doamne-ajuta!!!sa fie cu reusita.

fetelor...eu mai rarut cu forumul ca m-am apucat de curatenia de Paste...la serviciu destula treaba...la sala zilnic...si uite asa se duce ziua mea fara sa-mi dau seama.

in plus...acum,ca am terminat cu pregatirile pentru bebelina...am inceput sa ma gandesc la tinutele noastre


in resst...ZEN-ul e tot cu mine....pur si simplu infloreste si sufletul meu odata cu intreaga natura...mi-am completat garderoba de primavara-vara cu ce mai avem nevoie...asa ca am cam devalizat cardul ca am fost vreo 3 zile la rand la shopingeala...deh...daca m-a lasat soata singura acasa de Duminica pana azi...eu mi-am facut de cap...am facut rautati.

acu' ma duc sa bag o fripturica la cuptor si la sters geamurile in balcon pana se face mancarea.

va pup si va doresc succes in tot ce intrerpindeti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Samira ... este foarte bine ca tu compensezi .. faci si curat , dar si shopingeala

Si eu de azi sunt singurica .. sotu si-a lut zboru cateva zile si aseara imi faceam si eu planuri:
- rotit hainele de toamna-iarna cu cele de primavara vara
- spalat geamuri .. perdele ... covorase ...aranjat dulap bucatarie ..
- si cumparaturi ...
- sa fac niste prajiturele

Aseara eram ff energica ... insa cand m-am trezit nu mai mi s-a parut ok planu'de aseara ...
Sunt atat de adormita .. incat vreau sa ... si poate ma duc la ceva cumparaturi..

Deci leneveala ...
.. sau poate-mi revin fortele ....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Noutati de la mine: Duminica dimineta, la 10.15 am nascut prin cezariana, o mica printea, Sofia Maria de 3450 g. A stat cumintica, a ascultat medicul si nu s-a grabit. De ieri suntem acasa, si incercam sa ne acomodam una cu alta, eu am de invatat o noua meserie, cea de mama.

Multumesc tuturor pt sustinere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

aadina felicitari mamico !!!! sa iti traiasca micuta printesa, sa fie sanatoasa si cu mult noroc in viata. incepeti acum o nou etapa a vietii de care sper sa va bucurati din plin, cu toate micile "neplaceri" inevitabile.
samira harnicuto ! eu tranadesc cu spor si, ca si elly, doar fac planuri cu ce ar trebui facut
lumile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui aadina

Noutati de la mine: Duminica dimineta, la 10.15 am nascut prin cezariana, o mica printea, Sofia Maria de 3450 g. A stat cumintica, a ascultat medicul si nu s-a grabit. De ieri suntem acasa, si incercam sa ne acomodam una cu alta, eu am de invatat o noua meserie, cea de mama.

Multumesc tuturor pt sustinere.



Felicitari mamica, recuperare rapida si bebe sanatos

Mergi la inceput