Clubul "babelor" FIV-oase 78

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

Sandy, gata, morgen ramane nick-ul copchilului..
p.s.: hai ca, uite, promit ca ma bag ca si dascalitza la deutsche Sprache..

WE insorit, in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Lara pupici asa sa fie te tin minte da' sa stii ca aici (la partea cu invatatul)intri inntr-un pic de competitie cu "grossmutter"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

LAra .. in ppiu sper ca in mai sa se-ntample ceva...
Am vrut in martie ..dar nu a fost sa fie ..
..in aprilie nu-i sotu' in tara ...
... sper ca in mai sa fie totul ok .. si sa nu ma dereglez ...
Insa nu ma mai stersez... ce-o fi o fi..

Asa ca astept cumintica sa vina Pastele ... sau iepurasu' pt ca am fost cuminte ...

Teoretic in mai voi avea un protocol simplu pe cm natural : voi incepe stimulare din Z2 sau 5 (50ui puregon/ gonal) ... sper sa si produc ceva de calitate... caci de produs produc .. cu calitatea stam mai prost ...

Mi s-a recomandat sa iau si 15mg prednison cu 10 zile inainte de stimulare... problema este ca nu stiu cand va fi prima zi ...

Dar voi incepe sa iau treptat cate 1 cp / zi.. vreo 3 zile .. apoi 2 cp/zi .. inca 3 zile si apoi 3 cp/zi ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Sandy - mult succes si sa vina iapurasu' cu ceea ce iti doresti cel mai mult ..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Eiiii, la mine nu vine nimeni, ca ma cert cu vecinii? da' ce mama lor sa le fac, daca-s nebuni? vecina de langa mine imi tot spune ca nu-mi face nimic cainele ei si ala ma maraie de cate ori ma vede. Eu stau pregatita sa-l palesc cu ce-am la indemana si ea ma tot cearta ca nu stiu sa ma port cu animalele. Auzi! Si eu am 3 caini si-un motan. Zici ca-i vina mea ca are ea caine destabilizat psihic
Si ca sa fie toate bune, ieri cand cautam adeziv pentru piatra, ne gandim sa trecem pe valea cascadelor. Bucurestencele cred ca stiu parcul de la Pacii. Fetelor, e plin de magnolii uriase, toate inflorite. Imi venea sa fur un copac sa-l bag in portbagaj ieri, ca tocmai realizaseam ca magnolia mea nu-i ca Jeana, clar nu se transforma, e decedata cu certitudine...deci, sandy, se mai duse o componenta a gradinii...
Pup si saptamana frumoasa, fetelor si, cum am schimbat prefixul sambata ce trecu:


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

La multi ani, Ari!!!! Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

La multi ani Ari (cu intarziere)... multa sanatate si fericire.
Sa ti se indeplineasca toate dorintele
iti doresc &



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

ARIIIIIIIIIIIII!!!!

La multi ani sa traiesti si sa te bucuri de cea mai frumoasa varsta a unei femei!
Eu m-am simtit cel mai bine la varsta ta din toate punctele de vedere
Da-i incolo de vecini ciudati ca mai ai un picut si scapi de ei nu

sa stii ca si eu am crezut ca mi-a dat coltu un magnoliu dar cand colo ce sa vezi ca in final a inflorit, dar am niste tuie care nu arata prea happy, totusi eu sper!
Si sa vina iepurasul sau iepurasii cat de curand la tine




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Fetili va doresc din nou la toate o saptamana frumoasa asa cum va doriti ca am mai scris un mesaj si nu stiu unde a fugit....

Elly sa traiesti si sa vina iepurasul tau de mai cu foliculi mari, grasi si frumosi si ovocite mari frumoase si mature si embrionasi cu mult adeziv care sa stea la tine 9 luni

Pana in mai ai timp sa reduci si TSH la 1,5 Poate ca o sa iti fie chiar mai bun protocolul scurt

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ari la multi, multi ani frumosi doamna draga.


Mergi la inceput