Stelute de iulie-august 2013 (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bobitza_85

Rodica, Paste fericit!!!

Bobitza 19+ Rebeca


multumesc


viitoare mamica de hocheist 22+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

sa va zic faza comica de ieri de la dr

Dr. : " insist sa nu va spetiti cu munca si nici la serviciu sa nu mergeti prea des!
Trebuie sa va menajati ca e o perioada asa frumoasa, prefer sa va trimit la plimbare, sa va recreati!
Daca vreti concediu medical nu trebuie sa veniti aici sa faceti fete-fete si sa ziceti ca aveti contractii sa ma ia inima...trebuie doar sa-mi cereti si va dau 2 sapt si med de fam inca una si tot asa...pana la prenatal"
Mi s-a parut suuuper draguta, cine mai pune problema asa...

Bobitza 19+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:



buna fetelor

bobita
sunt bine , multumesc , sontsc sontsc am cam terminat , ieri nu mai aveam putere de povestit , dupa ce am intors casa si 5 ture de spalat , facut mancare mi-a venit si pofta de chec..asa ca m-am pus pe facut cheh..nu trebuie sa va spun ce deja e gata , a papat sotul ca spatul de parca nu l-as fi hranit cu zilele...

amalia draga de tine ...imi imaginez ce greu iti este , te imbratisej cu caldura...

joy
eu sunt blonda de la natura , dar mi-a crecut puf pe burta , m-a parasit parul de pe picioare si de sub brat dar imi creste pe burta , eu cred ca-i puf penru bebei sa nu le fie frig ( si eu iau urtogestan)

fetele

cu durerea de pasarica trebuie sa invat sa convietuiesc....dar e al naibii de persistenta..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

26 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Unde sunt cele 22 de grade?????????

Bobitza 19+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Asadar aici trebuie sa fii in garda 24/7. Cand te feresti de un unpercut iti iei croseul de dreapta!

Doxy, apropos de craci, subscriu PAM PAM.

Iar despre bataita, vad ca se 'aboneaza' lumea si chiar devine mai facil, Bucurestiul mi-e mai la indemana decat Luxemburgul .

Oricum va multumesc ca m-ati facut sa zambesc!


M-am uitat la pozele voastre. In momentul de fata e un mare talmes-balmes in neuronul meu. Stiu ca am vazut o multime de burtici (a se citi 'posesoare de burtici') superbe si copii adorabili.

La hainute nu m-am prea uitat fiindca as vrea sa stiu mai intai daca Chip si Dale au 'hamburger' sau 'hotdog' .

Bobitza_85 nice haircut!




Jo 17+

Chip si Dale

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bobitza_85

Unde sunt cele 22 de grade?????????

Bobitza 19+ Rebeca


Si eu le cautam dar sigur sau ascuns sa nu le vedem noi

25+ David sau Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimi!
Fetele nu mai cautati gradele de afara ca sunt la mine la Athena

Paste fericit celor care azi il serbeaza


Pupici multi la mamici si burtici

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Amalia, vrem si noi putin soare!

Spuneti-mi si mie care e faza cu " curcubeul insarcinat"...mi se pare geniala ideea !

Bobitza 19+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

No buna dimineata (pe la amiaza)!

Sarbatori frumoase si linistite!

Bobitza tare ma bucur si eu cand am citesc cate ceva in miez de noapte asa ca iti poti pastra naravul asta. Vad ca te-ai inarmat bine cu lucrusoare ... ma bucur si ca esti entuziasmata de relationarea cu noul medic.

Azi am mancat foarte regulamentar, dimineata pe stomacul gol un pahar cu suc de portocale facut de aseara si mai inainte 2 oua fierte cu salata de cruditati. Ieri in schimb orgii culinare s-au intamplat in burta mea: prajituri, slaninutza, ciorba, si alte mizerii ... Dimineata cantarul m-a prenalizat regulamentar + 500 g.

24+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

A da, curcubelul impricinat l-am postat eu ca mi-a placut poza, m-am gandit sa o impartasesc cu voi si sa va spun ca e mare pacat ca nu ne putem intalni inainte de nasteri sa facem si noi o poza asa ... la ce diversitate avem in odiseea noastra, ar iesi ceva bestial, imi vine sa zambesc cand imi imaginez cum ar fi sa ne insiram in ordnea marimii burtii cu gemenasii cap de pluton.

Joy
vezi ca ai tai trebuie sa aiba musai hotdog ca Amalia are prunitze iar cealalta mamica de gemenasi are pereche. Nu putem lasa buburuzele Amaliei fara pereche.

24+

bebitza

Mergi la inceput