aspirante optimiste>20ani!(822)FELICITARI SilviaT!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Angy eu mi-am facut test la 12 zile de la ovulatie ( slab pozitiv ) , in acea zi mi-am facut si Beta (69,8) si am inceput din acea seara Clexane de 0,4 mg , iar de la 12 saptamani fac 0,3 dim si 0,3 seara . Preconceptional am luat si Aspenter 1 tb pe zi pe care il scot la 28 saptamani

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Ms mult mariabcf.. eu nu stiu ce sa fac..miercuri am facut innohep mi a spus 1 la 2 zile pana pe 26 dar ieri dupa masa am avut o pata maricica de sange curar,m am speriat ca ma apuca din nou hemoragia s am fugit la spital.acolo e torul ok,nu hematom n7 deslipire..acum nus c sa fac cu innohepup..daca sa continui asa cum mi a spus sau lunisa ma duc sa le spun c am patit si sa mi zica daca e ok doza care o iau sau trebuie marita..makr zi de zi pana poate face analiza sa vada daca e ok doza..ma gandesc ca dupa 3 inject88 nu ar putea sa mi faca luni analiza care spune ce doza e corecta.. te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Ms mult mariabcf.. eu nu stiu ce sa fac..miercuri am facut innohep mi a spus 1 la 2 zile pana pe 26 dar ieri dupa masa am avut o pata maricica de sange curar,m am speriat ca ma apuca din nou hemoragia s am fugit la spital.acolo e torul ok,nu hematom n7 deslipire..acum nus c sa fac cu innohepup..daca sa continui asa cum mi a spus sau lunisa ma duc sa le spun c am patit si sa mi zica daca e ok doza care o iau sau trebuie marita..makr zi de zi pana poate face analiza sa vada daca e ok doza..ma gandesc ca dupa 3 inject88 nu ar putea sa mi faca luni analiza care spune ce doza e corecta.. te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

Bumael, Damiana, felicitari si de la mine... Iarna asta a fost cam capricioasa, parca voia sa plece, parca nu, si din cauza asta berzele zu fost si ele dezorientate, dar uite ca in sfarsit si-au gasit drumul la noi :) Asa ca, restul fetelor, capul sus si ochii dupa berze ca vin in stoluri mari

felicitari si mai proaspetelor mamici

de molipsire tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras2007 spune:

CAP NOU

Mergi la inceput