Kopilas,Pity,Elena,Dani,Alexa,Ank,Piscot,Tusferi!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Elena, felicitari pentru bebe Maria! sa fiti sanatoase amandoua si sa ai laptic sa o hranesti!

mamica fericita de Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Pity, felicitari! Multa sanatate!

mamica fericita de Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Tusferi, se vede treaba ca ajungeti cu bine la termen Ma bucur si eu foarte tare ca ne-am intalnit la clinica. Dupa experienta pe care am avut-o la medlife, pot sa iti zic sa te duci cu incredere maxima, totul va fi ok. Eu ca anestezist am avut-o pe Persida Boscan, a fost foarte bine, nu m-a chinuit deloc, desi aveam edeme si pe spate ca si la picioare/maini, a gasit imediat locul potrivit pt anestezie. Neonatolog a fost Irina Cuzino, care are foarte mare rabdare si care m-a ajutat foarte mult. Am nascut cu dr. Popa, pe care ma bucur ca am ascultat-o si ca am facut cezariana, pt ca fetita avea dubla circulara si am fi avut de suferit daca nu ne hotaram repede.
Abia astept sa ne anunti si tu ca au venit pe lume gemenii si ca totul e in regula

mamica fericita de Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

La 10.40 ora Angliei s-a nascut bb Edward. 3500g si frumos ca mama lui. Operatia a decurs ok. Am inceput sa-mi simt picioarele doar ca am un prurit( mancarime) cumplita. De la anestezie. In rest totul e minunat. Imi astept copila sa ne viziteze si sa-i vad reactia. Va pup pe toate.


Mami fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Felicitari Elena! Felicitari Dani!




38+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Felicitari Elena ! Ce frumos ai o Marie de Bunavestire! Domnul sa va binecuvanteze!
Felicitari DaniDani pentru printisor! Multa sanatate si recuperare rapida!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudoralexa13 spune:

Dragele mele,

Felincitari noilor mamici, nu va enumar ca sa nu omit pe cineva asa ca pup dulce pe toate impreuna cu pruncii vostri

Am lipsit motivat
Pe data de 15 martie am adus pe lume copilasii mei.
Va rog sa ma iertati ca nu am anuntat mai devreme dar abia acum am acces la internet.

Va pup cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Ce avalansa de bebelusi
tudoralexa13, danidani, felicitari mamicilor! Sa fiti sanatosi cu totii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Bravo tudoralexa!
Da-ne detalii pt prima pagina




38+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VeveMara spune:

Felicitari Tudoralexa, Dani, Elena ! Recuperare rapida si bebei sanatosi si mancaciosi !

Mami de bebe Tudor Alexandru ( 1. 03. 2013 )

Mergi la inceput