Stelute de iulie-august 2013(60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

mony draga succes si tie la renovat da chear ca esti cu casa intoarsa nu gluma...

si dupa 7 luni stai definitiv in TM ? esti cumva din resita ? am o noua colega care s-a mutat din resita la cluj ...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Mony , Olimp, Amalia, Diana


Criss sa va dea DD tie si sotului tot ce va doriti!!!
Imi pare fff sufletist si atasat , asa e si sotul meu si il iubesc enorm!!! Este cu 9 ani mai mare si am invatat multe de la el! Cel mai mult imi place ca nu se fereste sa arate in public ceea ce simte si e jucaus ca un copil, desi are un fizic...
Te pup cu drag si iti doresc muuuuulta sanatate!

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Olimp cand este ziua ta de nastere,ca parca nu am vazut sa fie trecuta in lista?

Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 24+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Bobitza

Da Olimp din Resita sunt. Dar am noroc ca parintii mei stau in Timisoara,asa ca o sa stau la ei in ultimile luni.

Atata timp mi-a oferit piticul sa stau pe net,acum ma trimite sa-i aduc de papa ca ii este foame.
Va las dragele mele,ne auzim mai tarziu


Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 24+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

mony DN 12.08.1979

bobitza sotulacehe al meu ..suntem de o varsta ...dar importanta este compatibilitatea dinte sot-sotie indiferent de varsta fiecaruia , suntem niste norocoase ca avem alturi barbati care ne iubesc si noi intradevar ne simtim iubite..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Bobitza si noi
Olimp am trimis cevacaldura la Mures sper sa ajunga si la tine

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sa va zic cum a fost la noi ne am cunoscut si dupa un an ne am mutat impreuna soacra mea nici la cununia noastra nu a venit nu ma vroia pe mine pt ca eram romanca ai meu le a intors spatele si ne am trait povestea mai departe cand am ramas gravida iuby nici nu a vrut sa le spuna a zis ca trebuia sa aibe grija ca sa ia parte la marea noastra bucurie in fine soacra si cumnata au aflat din alta parte si de atunci nu stiu ce sa imi faca ca le fac 2 fetite ei avand in familie numai baieti soacra ma suna in fiecare zi daca am pofta de ceva sa nu mai zic ca eu aleg pt fete si ea plateste

amalia tsakoniati
24+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

amalia se simte deja....caldurica..

si sa inteleg ca atata timp nu cat nu ai fost gravi nu ati socializat ...sau ma rog putin ? ce intorsatura de 180 grade...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

olimp 0 grade la Cluj? eu am fost putin in oras cu fiica-mea si imi arata la masina -8 grade, si eu un vant de abia mi-am tinut picioarele pe strada sa nu ma rostogolesc
eu tocmai am devorat un harbuz murat mare cat capul meu, l-am mancat pe tot, ce mai patim de la chestii sarate in sarcina?
fetele la al doilea bebe, voi simtiti loviturile lui bebe delicat? la prima sarcina loviturile lui bebe erau f suave, mereu imi provocau un sentiment placut, dar acum 99% din lovituri sunt f dureroare de aproape raman fara aer si burta sare intr-una, e posibil sa am si o trambulina in burtica pe care sa faca asta mica exercitii?


Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
23+
minune mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

oanka sa ai grija cu saraturile , sarea poate ridica tensiunea , binenteles daca e mica da-i bataie...si sa-ti fie de bine..

da sunt 0 grade dar bate vantul tare , si se baga pe sub toate hainele..

pe mine Ilinca ma boxeaza in toate partile sus , jos nu pot sa spun ca ma doare , imi place sa o simt , mai neplacut este cand ma loveste in col si are o mare placere sa o faca , eu fiind la prima sarcina nu am termen de compartie.




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

25 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput