Nervi de primavara (saradele ghetarilor)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Naspa.

....si iar ma gandesc ca sunt indreptatita sa nu invidiez pe nimeni pt nimic.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:


Hello si o cafea,
Vivi-deci esti bine, nu ne mai zici nimic?
Sefa- eu te inteleg,ca la 5.30 ora romaniei vorbeam cu ai mei dupa ce sunasem de 3 ori si nu raspundeam,credeam ca is pe Dealu Negru blocati si ei erau deja in Bucu si se indreptau spre aeroport-tata care e optimist era tot panicat, dar ma rog cica a plecat cat de cat in timp. Vad ca KLM e in schedule,mama a avut is 2h escala,deci sper ca a prins legatura..
Eu zic sa nu te mai stresezi, ca va fi ok, ai sa ii vezi-la ce ora trebuie sa ajunga?Hai fii barbata ca dc te amaresti nu te ajuta la nimic
Merg sa duc kids la scoala ca eu am o zi super busy, barbatu se duce dupa mama la aeroport,eu am de alergat cu copiii ca au azi o sumedenie de activitati,ajung pe la 8 acasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Mai,mai,mai...nu ma plimb cu pictorul el e cu nevasta lui innANDALUSIA...eu cu pacostea mea acilea
Azi ma indreptam catre posta lui IEPURILA cind vedem amenda 35 e pe parbriz...facem 200m un idiot intra in noi...spatele bine busit
Nervi,draci...asta e....
De voie buna am ras intr o cafenea o bere 4.95e...ha,ha,ha...tare nu?
Acus vad viata in roz:-):-):-):-):-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Carma draga mea, nu mai pot vedea ghinionul tau de ghinionul meu ... dar daca vrei impartim aceeasi vena, a mea, ca si asa am inceput sa o tai de ieri ... sunt generoasa

Deci este o certitudine, au plecat cu 1 ora intarziere si ei au doar 1 ora intre avioane ... Puah ! Si ce s-au mai bucurat ca nu stau mult in aeroport !!!
La Munchen, ziceau fetele din Germania ... caci am intrat si peste ele sa ventilez, ... deci la Munchen ninge linisti, nu tu un vant, o piedica, sa incurce decolarea avioanelor. Deci cursa spre America o sa decoleze "la timp", mai precis "in timp" ce aterizeaza cursa de la Bucuresti ...adio si un praz verde !!!

Acum sunt in avion, astept o minune, un semnal, un telefon, un vis, o intuitie, un porumbel ... sa imi spuna si mie cum se comporta ai mei in sex shop-ul din Munchen, pana cand incearca jucariile pe acolo si cu ce cursa vor veni aici ...

Daca va mai aduceti aminte cate vene aveam ramase ultima data, ei bine acum sunt cu minus una ...si asta ultima, franjuri am facut-o, ca nu am vrut sa o pierd pe toata dintr-o taietura, am taiat asa bucatica cu bucatica tot sperand intr-o minune ... nimic, dar nimic nu ma agaseaza mai tare speratul in minuni evident nerealizabile.

Asta este ...azi sunt suparata ...RAU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Buflea,poate este cineva pe forum,la Germania,care sta in Munchen si poate merge la aeroport sa vada ce fac ai tai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

tu femeie. relax. o sa fie ok, da? zi si tu o mantra acolo... un ooommm.... ce e cu tine asa unbalanced azi. ia vezi ca scot , zau asa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hahahaah - asa mi-a scris si vara-mea, cea care i-a dus la aeroprot ... exact la fel cica "femeie relax".

Stati ca tocmai cand ascutisem lama pentru a doua tura la vena de azi, ma uit pe aplicatia mea de pe telefon si cica l-au intarziat putin si pe ala de America ... bai, astia cu avioanele, nici sa mori in liniste nu te lasa ...

Deci recapitulez: au aterizat la 15:15 si acum avionul de America ar pleca la 15:35 ... poate fi posibil sa il prinda ? Eu nu prea cred ca probabil gate-ul se inchide mai devreme ...dar iar sper, mama ma-sii de treaba ...

Voi nu ii stiti pe ai mei, dar ganditi-va ca eu sunt bucatica din coasta lor ...probabil ca acum alearga ca nebunii prin aeroport, au slabit probabil cate 5 kg de cand au plecat de acasa, mama sta sa lesine ... macar sa lesine in avionul de America.

Ma scuzati, nu pot vorbi despre nimic altceva azi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Sefa- mai relax ca vin peste tine cu kids cu tot azi...
O sa ajunga-daca castig pariul vii la mine in wekend cu toata gasca,da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

... M-a sunat mama acum DIN AVIONUL DE AMERICA ...

I-au asteptat ...i-au asteptat .

Mai am o bucata de vena ramasa, o dau cui are nevoie ...

Pfui, am imbatranit cu 5 ani, noroc ca sunt vopsita ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Ouff mai BUFLEA..mai!

Mergi la inceput