Nervi de primavara (saradele ghetarilor)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Suntem toti foarte raciti de o saptamana, e ceva viral, ne tratam cu lichide si servetele si asteptam sa treaca. Nu tu gradinita, nu iesit din casa, la ce vreme de chin a fost ( furtuni de vant tare puternice si viscol, weekendul trecut), asa ca nici la noi nu e primavara. Nervi, da!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

oh, da! pe vremea asta cred ca toti avem nervi, nu-i asa?

nu stiu daca ati vazut britanais got tallent anul trecut dar eu sunt pur si simplu indragostita de charlotte and jothanan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Charlotte & jonathan - shy boy?
Sunt minunati.
Pe vremea asta ploioasa si la nervi mei am simtit nevoia sa plang. M-a inspirat cine alta decat mica Buflea?
Nu mai pot sa plang. Si ca sa-mi dau branci la miorlaiala am urmarit, noaptea, cele mai emotionante povesti de la astfel de concursuri.

Asa am dat la Korea got talent de baiatul strazii cu o voce superba de tenor, la australieni peste un copil de origine irakiana, fara maini si o poveste incredibila - cantat 'imagine all the people"

Ah, Neatza, pingu si randu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Neata....ploua...ploua....ploua...



Urasc ploaia.Urasc frigul.Urasc canicula.
M-a intors o chestie ieri,rau de tot.Rau.

Fiica-mea e bine,slava domnului,jumatatea mea e botoasa ca fac numai pe dos decat propune dumnealui...iaca na.

Va las o cafea mare,neagra si tare.Si fierbinte,merge la o tigara,de placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
Viviana, hehe, ce de berbeci si in jurul tau! ne-am inghesuit ingrozitor in zilele astea...

Buf, ai inregistrat mesaju' cu antiinflamatoarele...?

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

need help!!!
caut...si nu mai gasesc postul ala unde era trecomandat un medicament naturist pt colesterol.

http://www.doppelherz.ro/pentru-int-rirea-aparatului-cardiovascular-i-circulatoriu/omega-3-anghinare asta e, Michelle.

Julia, sanatate la iepurasi, si voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Eu va las mirosul unei cafele aburinde.
Incerc sa-mi dreg starea cu un masaj, o manichiura, o pedichiura si un coafat.

Urata vreme, urata, urata, urata.

Ma duc sa-mi cumpar o furca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

tridentul e destinat dosului pinguinului ala terifiat??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Neata!
vin sa schimb putin atmosfera. Eu sunt ZEN! Nu ma doare nimic, nu am nervi, suntem toti 4 sanatosi tun , afara cand ninge, cand ploua ... dar (vorba cantecelului ce mi-a venit acu in minte) mie mie mie mie, mie nici ca-mi pasa....! Fara un motiv anume, ma simt bine. Va pupez si va transmit starea mea zen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Neata!
vin sa schimb putin atmosfera. Eu sunt ZEN! Nu ma doare nimic, nu am nervi, suntem toti 4 sanatosi tun , afara cand ninge, cand ploua ... dar (vorba cantecelului ce mi-a venit acu in minte) mie mie mie mie, mie nici ca-mi pasa....! Fara un motiv anume, ma simt bine. Va pupez si va transmit starea mea zen



'Cos what I feel is the only truth for me


ca in bancul care se terminna cu "nu vand nimic, doar ma laud "

Laura, sa ramaneti tot asa indiferent de vreme si vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

need help!!!
caut...si nu mai gasesc postul ala unde era trecomandat un medicament naturist pt colesterol.
frate-mio are colesterol mare si are nevoie si de dieta.
binentzeles ca dr. nu i-a dat absolut nimic...si ma intreaba pe mine...eu habar nu am ca noi stam inca bine cu colesterolul...asa ca nu sunt documetnata.

nu stiu ce sa-i spun si cu dieta, ca ce e bun pt/impotriva la colesterol ...nu e bun pt burta ca e balonat mai tot timpul...

ma poate ajuta cineva cu sfaturi de dieta si cu medicamentul ala naturist?


michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"


Si eu scrisesem de Normocolesterol:

http://www.daciaplant.ro/products/view/30-normocolesterol

Mergi la inceput