Juniori de Iulie - August 2004 (112)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

...si noi concursuri :)
eu am zacut o saptamana, acum cica sunt OK, am venit de luni la munca si azi m-am trezit aproape fara voce...

sunt prin zona, dar am si o delegatie mare de la Londra, asa ca mai putin ne dam pe net...

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si eu sunt prin zona ... depresurizata ca iar va fi frig in weeknd
Succes tuturor la concursuri sau orice faceti
Si sanatati la toata lumea si analize perfecte la zi

Lia, iti scriu si aici ... sper din suflet sa se adune banutii pt micuta Olivia


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Daria, merci, si eu sper la fel...ce putem face este sa speram...oricum ideea e parca se intampla lucrurile independent uneori de toata zbaterea noastra, bune si rele, se intampla
edit...
hai sa speram totusi ca Dumnezeu ne va pazi de rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

tot dau F5 si nimic, nimeni nu mai scrie, ati fugit cu soarele de ieri si-am ramas eu ca un nor de ploaie-n zona sa fac atmosfera bacoviana ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ce mai faci, lio? cum stai cu bucatareala?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

io am un meci la job. cineva a fw un mail intern unui client si ala s-a enervat greu asa ca sunt chemata la raport la 3. Am idee ce vrea sa zica dar ma enerveaza cumplit ca eu iau tot rahatul in fatza pt tampeniile unora care se pretind mari cunoscatori si le stiu pe toate dar stau misto in turnul lor din paris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aici ploua ... va fi misto sa ne plimbam pe ploi cu chitara, dar am promis pizza ...
Mult mai e pana la 18,00 ...
Marina, succes sa treci rpd peste belele !


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

aleu, adeca ie zi de stat capra?:D bafta iti doresc

Citat:
citat din mesajul lui Marina

io am un meci la job. cineva a fw un mail intern unui client si ala s-a enervat greu asa ca sunt chemata la raport la 3. Am idee ce vrea sa zica dar ma enerveaza cumplit ca eu iau tot rahatul in fatza pt tampeniile unora care se pretind mari cunoscatori si le stiu pe toate dar stau misto in turnul lor din paris.

Marina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Carmen, cu bucatareala am lasat-o la low- level, strictul necesar ca am fost toti cobza de 3 sapt incoa, cu febre, fara gust/miros, cu gatzii in pioneze...cui ii arde de mancare asa ?

in plus eu s la regim, adica eu tre sa mananc putintel o data, sanatos si usurel sa nu se supere iritabilul

Marina, bafta la intrevedere!
Daria, azi e zi numai buna de pizza pe vatra...ploua cu galeata si e frig. Una usturoiata e sanatate curata pt copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Si eu pe aici cu un ochi, am scris un mesaj dar am inchis pagina fara sa il trimit

Ce mai mananca copiii vostri? Matei mananca bine, dar selectiv, ii place, baga in el, nu-i place, refuza complet, deci ne limitam la gratare, salate diverse, piure, paste, pizza. Dimineata de obicei sandwich, la pranz cica mananca tot din farfurie la after-shool, in weekend ne chinuim insa cu ciorbele, cred ca s-a obisnuit cu mancarea de la catering.


Mergi la inceput