Juniori de Iulie - August 2004 (112)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Io sunt de acord cu concursurile...in cazul lui Luca il mai pune la treaba...mai lucram fise (altfel ccomenteaza la suplimentar)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

roaxana, ti-a raspuns ioana;))asta-i sistemu`, cu tot felu` de concursuri si in ieshi a devenit o normalitate
testu` iesi c-o liniuta, multumesc lui d-zeu:D da` cu analizele-s nefacute de vreo doi ani, un motiv in plus de stres

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Carmencita & Ioana o sa iasa bietii copii deja capiati de atatea cncursuri la nici 11 ani cand termina scoala primara!! Dar va inteleg ca asta-i moda acolo, de fapt si in Bucuresti se poarta pe la anumite scoli.

Rox daca o sterg, o sterg la vest de Viena.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristal, sper sa nu fie absolut nimic!
e asa frumos afara, nu pot cred ca in week end iar vor fi 3 -4 grade!!! copchiii astia or sa turbeze in curand daca nu se duc in parc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cristal, sanatati la tine, sa fie totul ok

Aici la noi sunt +14 grade si un soare atat de frumos ... nici nu mi pot inchipui ca nu scoatem rolele noi la incercat, nu vreau nici eu maraieli in weekend :((( uoofff ...


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Cristal nu are sens sa te nelinistesti, si eu am avut pb asta si era datorata unei dereglari/lipse hormonale am luat problema in mana si in 3 luni nu mai era nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Dragelor multumesc!
Nu cred ca e grav, dar trebuia sa fac ceva repede.
Azi la PAP mi-am dat seama ce mult a trecut de la nasteri! Si eu nici macar nu stiu cum e sa nasti normal! Mai aveam un pic si o bateam pe asistenta!

Aici e super afara, ma duc sa iau fetele sa mergem la livada! O zi frumoasa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza....noi am bifat si ieri si azi plimbarea prin parc cu trotineta,mandra era in extaz.....la teatru a fost super,s-au schimbat in cabinele actorilor,au jucat in sala mica a teatrului Luceafarul ca niste adevarati actori,cu joc de lumini,muzica si s-a descurcat exceptionalla sfarsit i-a prezentat ca pe niste actori"in rolul ariciului Maria G" si fiecare venea si facea cate o plecaciune in aplauzele tuturor,superimpresionati....vineri va fi premierea,speram sa luam un premiu
Carmencita si io tot de doi ani nu mi-am mai facut analizelesper sa le bifez in aprilie daca gasesc resurse
Cristalina tinem pumnii sa nu fie nimic grav!!
A mea s-a calificat mai departe la mate....la romana mi-a zis doamna ca face niste texte foarte frumoase si elaborate...si la concurs s-a descurcat foarte bine la subiectele grele...a gresit din neatentie la subiectul cel mai simplu...trebuia sa faca un enunt cu alt sens al cuvantului mare....ceea ce demonstreaza cu cata importanta si seriozitate trateaza ea concursurile...
Andries io am discutii serioase cu mandra inainte de inscrierea la fiecare concurs cateodata se lasa cu bocete ca de ce nu vreau sa o inscriu,copii astia sunt dependenti de ele....de exemplu pentru concursurile astea doua au avut niste culegeri din primul semestru dar ea nu a lucrat deloc din ele....i-am zis ca la campan o inscriu daca pana miercuri face ceva suplimentar...
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

A mea a lucrat culegerile, oioioiii, cateodata cu drag, cateodata nu, dar le-au gatat. A si zis doamna ca unii se vor scarbi ... altii se vor cali :D


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

la noi participa toti la concurs pe 4 aprilie..nu stiu ce se intampla la Iasi, felicitari oricum Maria!!!

si eu vineri am facut ex gineco ,cu PAP, lama , ecografie transavaginala...rau ,ram
edit...ca-i mai bine asa..

Mergi la inceput