Juniori de Iulie - August 2004 (112)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Paste Fericit fetele! E bun cozonacul?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

a fost tare bun! azi m-am impaunat si la munca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Sarbatori pascale fericite !
La Bucuresti e un soareeee de zici ca vine vara direct !! De la codu' de zapezi si viscol de martea trecuta trecem la tricouri si pantaloni scurti !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

super incantat Luca de filmul Vrajitorul din OZ!!..a si castigat inca un bilet la un film 3 D pt ca a gasit multe comori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata
doamne ce bine e asa cu soare si caldut! aci nu vine inca vara (noroc cu marea care ne raceste bine) dar tot e alta viata.
si tonusul e altul...
o zi frmoasa sa aveti!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Frumoase pozele Kim , mai ales cele cu voi pe mal

Cred ca esti tare mandra de Luca, el mergand cu drag la baschet. Adica eu as fi, dar fi`mea nu degusta asa ceva, din pacate


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela


Participa si TU la actiunea de Paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

suuper poze! bravo ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata! :)

Olivia, frumoase poze...si de la baschet si de pe malul marii...

Fusei sa o inscriu pe Ioana la scoala. Surpriza, nu avem vize de flotant asa ca nu e luata in calcul in prima etapa...
Greseala noastra, ca nu ne-am facut vize din comoditate (e mai simplu intr-un oras mai mic sa rezolvi problemele decat in judetul Ilfov).

Ieri au venit copiii din clasa Mariei (si Ioana ) in vizita la institut, e un program tare interesant cu toate institutele de pe platforma.
Au vazut cum se fac "norii" din azot, pasta de dinti pentru elefanti, ce se intampla cu florile cand le bagi in azot lichid, ferofluizi, cum faci o solutie colorata din doua incolore, microscoape, "cosmonautul" din cleanroom.... S-au uitat prin telescop...a fost interesant.

Maine au excursia si am decis sa o las sa mearga singura...desi nu ar trebui pentru ca ieri a facut niste prostii mai mari ca ea! Am un mare morcov...

La noi e teroare cu trecerea la ora de vara......Ioana nu a mai fost la gradi de vineri

O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

pai si ce faci cu scoala? ai timp sa-ti faci viza de flotant?

Mergi la inceput