After school -Tineretului, Unirii

After school -Tineretului, Unirii | Autor: Diana1968

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,

Am mai scris pe tema aceasta prin septembrie, dar intrucat nu sunt total multumita revin cu ruamintea: STIE CINEVA UN AFTER SCHOOL BUN IN ACEASTA ZONA? (pt clasa I). Noi invatam la sc. 97.
1.Barba Cot nu mi-l primeste pt ca nu este la sc.79.
2. Dreamland de la Timpuri noi - am fost si am plecat de acolo pt ca venea mereu cu lectiile nefacute (doamna se ocupa cu atentie de cei de cls. O, ca dovada cei de cls. I au si plecat de acolo)
3. Club Dorothy - nu mi-a placut la vizita facuta.
As dori un after school unde copiii sa aiba ceva oranizat de facut si in afara de teme (de teme sunt f. multumita de after-ul unde este acum), nu sa fie lasati sa se joace pur si simplu sinuri afara in curte, sau in clasa (in functie de vreme, )iar in vacante sa stea rupati cu cei de radinita- rupa mare si educatoarea aferenta, pt ca invatatoarea vine doar in timpul trimestrelor si face strict teme cu ei.
Va multumesc,
Diana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela73 spune:

Incearca sa vizitezi si after school-ul de la Gradinita Paradissul Copiilor. Eu cred ca o sa-ti placa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

au si after la Paradisul copiilor ? Acum doi ani cand am intrebat nu aveau, respectiv au avut si renuntasera.
Pe mine ma intereseaza un after pentru vacanta de vara doar, unde sa aiba si copii de varsta lui, nu doar din cei micuti de gradi cu educatoare.
Am auzit de bine despre "Aniela", vreau sa merg in recunoastere

Ingrid si Cristi 10 ani

Mergi la inceput