Copilul isi surprinde parintii facand dragoste :)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Iulia, cred ca niciunde nu se lauda barbatii cu asta
Decat poate cei care cred ca au facut o maaare chestie mergand la don´soarele alea(don´soare care lucreaza legal, platesc taxe )

In Germania ai mai multe optiuni(ca nu stiu cum altfel sa le zic) daca vrei o astfel de distractie. Ai locurile ´´clasice´´ unde totul merge repede sau ai locuri mai elegante, cu piscine, unde poti sta ore (am vazut reportaje la tv)

Poate in lumea barbatilor se vorbeste mai mult despre asta, dar totusi sunt convinsa ca doar un anumit gen de barbati, intr-o anumita perioada a vietii lor frecventeaza acele locuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Ai mei si acum mai vin noaptea in patul nostru ... voi nudele, cum gestionati situatia asta ? Sa nu-mi spuneti ca macar nu au incercat sa doarma cu voi in pat ca asta nu cred.


Ba iti zic , dar a noastra e mica. Poate la 7 ani o sa vina peste noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Eu nu stiu exact ce loc ocupa in mintea lor organele sexuale, dar cred ca instinctiv, ocupa un loc "intim" si incerc sa-mi imaginez cum apare imensul pasaroi poate paros si poate blegos (), culcat pe o parte, dormind la fel ca si tatal lui, in mintea copilului, cand al lui arata parca totusi altfel, mai gingas ... cum vede o fetita de 7 ani, pasaroiul ala nici nu vreau sa ma gandesc. Daca mai este si sculat cred ca e deja o imagine de neuitat si nu stiu daca in bine .

Voi vorbiti cu perceptiile voastre de adulti, cand stiti exact ce, la ce si cat de bine e cu organele alea ...dar copiii, pana sa ajunga ei sa aprecieze chiar si un pasaroi dormind blegit pe pulpa dreapta (), cred ca mai au mult de crescut.
e va veni vremea cand copilul de acum va aprecia pasaroiul de mai tarziu, cu aceeasi naturalete cu care il apreciam si noi acum.

Ca sa nu mai spun ca daca mai ai ghinionul sa nu mai arati ca la 20 de ani sau ca Ioana (), atunci tabloul este si mai nefericit.



1. O sa pun copyright pe pasaroi
2. Multu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristoiu


Este o cultura, se numeste FKK - Freie Körper Kultur. Cultura corpului liber. E singurul motiv, nu exista altul. Nu e mai igienic, asa cum sustin ei, e doar mentinerea unei sfere safe pentru FKK. La piscina daca vrei sunt cabine doar pentru femei si doar pentru barbati. Dar daca iti trebuie una mai mare sa incapi si cu copiii si eventual sa ai o masa de schimb pentru bebenac, atunci te duci la cabinele de familie. Si acolo sunt familii, cu mama, tata, copii, toti se schimba acolo, nu sunt cabine individuale pentru familii individuale. Si eu nu am vazut pe nimeni sa se jeneze pina acum, in afara de mine :)



Off topic: eram cu Balaurul la piscinele Oberlaa in Viena. Noi ca pudicii am intrat sa ne schimbam intr-o cabina. El a terminat de imbracat si a dat sa iasa cand il vad ca intra precipitat inapoi: "sunt trei fete in fundul gol chiar langa dulapurile noastre!" Pustoaicele respective s-au schimbat linistite pe culoarul dintre dulapuri si noi stateam ca sobolanii si trageam cu ochiul cand sa iesim, sa nu se jeneze ca le vedem goale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos
"sunt trei fete in fundul gol chiar langa dulapurile noastre!" Pustoaicele respective s-au schimbat linistite pe culoarul dintre dulapuri


niste depravate, membre ale unui club exhibitionist, se dadeau in spectacol sa creasca incasarile la piscina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristoiu

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos
"sunt trei fete in fundul gol chiar langa dulapurile noastre!" Pustoaicele respective s-au schimbat linistite pe culoarul dintre dulapuri


niste depravate, membre ale unui club exhibitionist, se dadeau in spectacol sa creasca incasarile la piscina


Sau poate asa sabotau afacerea sperand sa alunge o parte din clienti (tot o gluma, evident )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

O varianta pentru asternuturi.
Poate nu mai aveti nevoie de pijama.
Va camuflati aici :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Adi, aratatorul o fi liber ca sa apesi pe telecomanda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

De unde le scoti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Adi, aratatorul o fi liber ca sa apesi pe telecomanda?

Cred ca mai degraba sa apesi pe nas sau sa-ti bagi degetele in urechi sau.... sa ma mai gandesc? Stiuuu sa iti umezesti degetul ca sa rasfoiesti paginile ....

Mergi la inceput