Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Un Inger azi a plecat . Alex al Dianei .

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 14
michelle-usa
michelle-usa

3224 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimichelle-usa Adauga semn de carte la raspuns Trimite michelle-usa un Mesaj Privat  Reply with Quote
foarte greu sa gasesc cuvinte la asa durere....ma rog pt tine,
Dumnezeu sa-ti dea pace in suflet.

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"

Editat de - michelle-usa on 13/03/2013 18:44:01
Mergi la inceput

Rufus

9327 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Rufus un Mesaj Privat  Reply with Quote
Imi pare rau...rau...rau...

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Mergi la inceput

mikaeela

1136 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mikaeela Adauga semn de carte la raspuns Trimite mikaeela un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu am vorbit cu Diana ieri la telefon si l-am auzit pe Alex cum radea si chiar i-am zis Dianei :Diana ,ce vesel e Alex! Iar azi pe la 12,30 ma suna Diana si imi spune ca Alex a murit.I-am spus :Diana ,tu glumesti ,cum sa moara Alex? ,iar ea imi spune:Da Mihaela,e adevarat,Alex a murit! Pur si simplu nu-mi venea sa cred.Diana de abia vorbea ,era distrusa.E f.foarte dureros si trist.
Diana sunt alaturi de tine.
Mergi la inceput

simplyana_m

2345 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui simplyana_m Adauga semn de carte la raspuns Trimite simplyana_m un Mesaj Privat  Reply with Quote
Condoleante! ...

IULIA va invinge CANCERUL

http://www.lucamic.blogspot.com/
Mergi la inceput
Carmenbr
Carmenbr

1699 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Carmenbr un Mesaj Privat  Reply with Quote
Condoleante Diana! Zbor lin ingeras!

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

Ajutati-o pe Diana!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Mergi la inceput

giulia81

1220 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luigiulia81 Adauga semn de carte la raspuns Trimite giulia81 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui mikaeela

Eu am vorbit cu Diana ieri la telefon si l-am auzit pe Alex cum radea si chiar i-am zis Dianei :Diana ,ce vesel e Alex! Iar azi pe la 12,30 ma suna Diana si imi spune ca Alex a murit.I-am spus :Diana ,tu glumesti ,cum sa moara Alex? ,iar ea imi spune:Da Mihaela,e adevarat,Alex a murit! Pur si simplu nu-mi venea sa cred.Diana de abia vorbea ,era distrusa.E f.foarte dureros si trist.
Diana sunt alaturi de tine.

eu sunt in continuare socata...inca sper sa ma trezesc din acest cosmar urat....
ce s-a intamplat? cum s-a intamplat? de ce?

Iubeste animalele: Dumnezeu le-a dat gandire rudimentara si bucurie netulburata. Nu le deranja bucuria, nu le hartui, nu le priva de fericirea lor, nu lucra Ómpotriva intentiei lui Dumnezeu. Omule, nu te mandri cu superioritatea fata de animale; ele nu au pacat, dar tu, cu mareti ta, pangaresti pamantul prin existenta ta si iti lasi urmele prostiei dupa tine - aceasta, e adevarata pentru aproape fiecare dintre noi!"(Fyodor Dostoievski)
Mergi la inceput
baikki
baikki

8 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Imi pare tare rau... sincere condoleante!
Multa putere mami, puiul tau nu mai sufera acum...

Mergi la inceput

mihaela77O

5178 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mihaela77O  Trimite mesaj yahoo luimihaela77O Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihaela77O un Mesaj Privat  Reply with Quote
am vb acum vreo ora si jumate din nou cu Diana,cei de la ambulanta,au spus posibil stop cardiac,nu i s-a mai facut autopsie,stiindu-se de sindromul pe care il avea!
i-am transmis Dianei,toate gandurile noastre si am asigurat-o ca daca are nevoie de ajuotrul nostru,sa nu ezite sa ni-l ceara!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)

A&M

Viata...

Mergi la inceput

kariguld

6360 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite kariguld un Mesaj Privat  Reply with Quote
cumplit de trist. e impotriva firii sa-mi moara propriul copil.... e foarte trist...

Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!
Mergi la inceput
Katya
Katya

1285 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Katya un Mesaj Privat  Reply with Quote
Condoleante, draga Diana, imi pare tare rau.

http://pentru-raisa.blogspot.com
Mergi la inceput
Pag. din 14 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com