Competitia - cea mai buna nevasta.

Competitia - cea mai buna nevasta. | Autor: dana vio

Link direct la acest mesaj

De 8 martie !

http://prezentari.alege.net/ecran-complet-prezentari-3553--Vulcani-02.html

Alexandra Maria
14.12.2007

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

off-topic : dana, de mult am vrut sa te intreb - ce reprezinta imaginea de la profilul tau ? ms.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

off-topic : dana, de mult am vrut sa te intreb - ce reprezinta imaginea de la profilul tau ? ms.

Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)


E Alexandra ascunsa intr-o cutie si cu limbuta scoasa. A umblat asa prin casa o saptamana.


Edit. acum imi dau seama.
Oare s-a inteles altceva? Eu credeam ca s-a inteles pana acum ca toate avatarurile mele sunt legate de Alexandra .


Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana vio

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

off-topic : dana, de mult am vrut sa te intreb - ce reprezinta imaginea de la profilul tau ? ms.

Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)


E Alexandra ascunsa intr-o cutie si cu limbuta scoasa. A umblat asa prin casa o saptamana.

Alexandra Maria
14.12.2007



Copiii? O sursa fantastica si inepuizabila de buna dispozitie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

si sa vedeti cum intra intentionat in toate usile, peretii, dulapurile etc cu cutia/capul si mie-mi statea inima cand auzeam pocnitura si-apoi imi aminteam ca-i cutia la-naintare si ea se scutura toata de ras.

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana vio

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

off-topic : dana, de mult am vrut sa te intreb - ce reprezinta imaginea de la profilul tau ? ms.




E Alexandra ascunsa intr-o cutie si cu limbuta scoasa. A umblat asa prin casa o saptamana.


Edit. acum imi dau seama.
Oare s-a inteles altceva? Eu credeam ca s-a inteles pana acum ca toate avatarurile mele sunt legate de Alexandra .


Alexandra Maria
14.12.2007



eu asociam aceasta imagine, fara sa vreau desigur, cu una din filmul de groaza "vineri 13...nu dau detalii, insa cred ca intelegi ce vreau sa spun...era un nene rau care umbla cu o punga de hartie pe cap si...restul vi-l inchipuiti voi.
imi imaginam ca e ceva legat de copila ta, insa mi-a fost oarecum jena sa intreb ce reprezinta si sa explic de ce pe mine ma cam infioara avatarul tau...tu nu ai nici-o vina, desigur , asocierea imaginilor e opera propriei mele imaginatii...si avatarul userului mirliuta ma infioara oleaca, desi e doar o imagine dintr-un desen animat...



Mergi la inceput