yuppi!sweet_dreams,angy_angela,criss83,flowerbee

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

hello fetele
am venit si eu de la gineco si am vazut embrionu si inimioara ,este unde trebuie,are activitate totul este ok..probabil ca doctora a mai vazut ea ceva ne la locul lui ptr ca mi-a dat utrogestan de 3 ori pe zi, no spa de 3 ori pe zi si scobutil la fel.fara efort fara mers pe tocuri si m-a chemat peste 2 sapt din nou si abia atunci imi da sa fac analizele..defapt mi a dat listuta doar ca mi-a spus sa le fac dupa ce ma duc la ea insa nu cred k am rabdare pana atunic..prefer sa le am gata pana ma duc la ea si in caz k e ceva in neregula la analiza sa-mi si dea tratament..mai ales ca mi-a dat sa fac si inr si aptt ceva de genu care sunt ptr coagulare iar cu asta nu i de joaca ,cu cta stii mai rpd raspunsul analizei cu atat mai bine nu?..Voi ce spuneti?sa ma duc sa fac analizele la med de fam si sa le am deja cu mine peste 2 sapt? va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miparaschiv spune:

Angy, ma bucur foarte mult pentru tine.
Da, mi se pare normal sa nu astepti doua saptamani si sa profiti de timpul acesta pentru a-ti face analizele.
Cat avea pulsul bebele?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Miparaschiv nu mi a spus nimic despre bataile inimii..mi a aratato si atat. Probabil vorbim peste 2 sapt mai multe..oricum abia astept s trec de cele 3 luni k numai suport starea de rau zi de zi.. te pupik s o seara buna in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Miparaschiv nu mi a spus nimic despre bataile inimii..mi a aratato si atat. Probabil vorbim peste 2 sapt mai multe..oricum abia astept s trec de cele 3 luni k numai suport starea de rau zi de zi.. te pupik s o seara buna in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Felicitari noilor gravidutze!
emilia mai ai putin....cum vrei sa nasti?
ziceai parca ceva de arsuri.eu nu am avut.evita sa mananci prajeli,usturoi,etc,chestii care ti le provoaca,mai ales seara si bea multa apa!te pup si nastere usoara!!
Bafta la bebei si sa ramaneti cat mai repede!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuali spune:

Buna dimineata dragele mele si ,,LA MULTI ANI!,,
Sa aveti o zi superba si fie ca toate dorintele sa vi se indeplineasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa28 spune:

LA MULTI ANI !fetelor sa aveti o zi cat mai frumoasa si senina cu bucurie si impliniri!Sa fiti iubite si rasfatate!
Va pup dulce si va trimit multe [flo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimi32 spune:

La Multi Ani tuturor fetelor! O primavara plina de vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_S spune:

Va doresc tuturor La Multi ANI si sa aveti o primavara plina de impliniri si dragoste!

[url=http://www.countdowntopregnancy.com]www.countdowntopregnancy.com/tools/gender/ctp_gender_predictor_girl.jpg" border="0">[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carin1974 spune:

La multi ani fetelor!
angy_angela ma bucur pentru inimioara voastra.
Eu am pierdut startul pentru FIV-ul acesta . Acum astept sa vad cand ma poate reprograma. Probabil peste inca o luna si ceva.

-------------------------------------------------
AMH=0.02
PAI-1 heterozigot, MTHFR C677T heterozigot, MTHFR A1298C heterozigot
FIV1 septembrie 2012 Athena Timisoara- reusit dar sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani

Mergi la inceput