dr uscatescu

dr uscatescu | Autor: gabriela_tutuianu

Link direct la acest mesaj

buna seara

rog moderatorii sa imi permita 24 h pentru a primi raspuns aceasta intrebare . am trimitere catre hematologie si intentionez sa merg la d-na doctor uscatescu . cum procedez ?
eu am o pericardita lichidiana si medicul suspecteaza o problema de coagulare , deoarece acest lichid a aparut in a doua zi de stimulare pe care o faceam in vederea unui fiv . am mentionat asta pentru a intelege ca nu am timp prea mult de asteptare .

multumesc tuturor

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Te duci cu analizele si trimiterea direct la spital, dimineata devreme ..7:00, nu mai stiu la ce etaj este hematologia (deh batranetile) m-a indrumat nenea de la intrare la ce etaj si acolo am gasit usor cabinetul...e mereu coada.
Eu m-am dus fara programare, doar cu analize.
Mergi maine dimineata.
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

multumesc . ma pregatesc sa merg vineri dimineata - atunci poate sotul . nu eram sigura daca pot merge fara programare . fetele am vazut ca au comunicat cu d-na doctor sau cu d-na asistenta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Sfatul meu e sa fii acolo la 6:30. Capatul troleului 66 este fix in fata intrarii in spital, cum intrii in curtea spitalului mergi drept inainte foarte putin si apoi la dreapta. Vei vedea o bariera, treci de ea si aceea e cladirea cu multe trepte la intrare (scrie ceva de hematologie si transplant). Intrii, o iei in stanga si usor dreapta si vei vedea niste scari, urci pana la etajul 1 si apoi putin dreapta si pe culoar la stanga. Cabinetul este pe partea stanga, scrie pe usa ca e cabinetul Dr Uscatescu si numele asistentelor, sunt scaune pe care astepti si inauntru si afara, usa e mereu deschisa, prima camera e cu aparatura de laborator si in dreapta se face o camera mai mica unde sunt consultate in general gravidele.
In afara de trimitere iti mai trebuie copie a cartii de identitate si adeverinta de salariat. Altfel platesti analizele.
Daca ai nevoie de mai multe detalii da-mi mesaj privat sa iti dau nr meu sa ma poti suna.


35+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Ai mesaj privat de la mine :)
Daca vii de la intrarea unde te lasa troleul 66 atunci o sa intrii prin spatele cladirii de Hematologie si Transplant cabinetul e la etajul 1 (pentru ca sunt multe trepte la intrarea in cladire) dar mi-a zis o prietena ca daca intrii prin partea cealalta (pe unde eu n-am intrat niciodata) atunci nu sunt atatea trepte la intrare si deci urci 2 etaje.


35+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Tardyferon, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

multumesc mult . sper ca voi veni cu vesti bune . habar nu am cum sa spun ca vor fi bune : sa fie problema de coagulare si sa scap , sau sa fie bine si ...? sa merg la alti medici alte specialitati



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle_S spune:

Daca nu ai vorbit inca cu dna as. Viorica (pentru a fi sigura ca poti veni vineri si sa o gasesti pe dr Uscatescu), acesta este nr: 0743018067

PAI 1 4g/4g homozigot, MTHFR A1298C heterozigota
[url=http://www.countdowntopregnancy.com]www.countdowntopregnancy.com/tools/gender/ctp_gender_predictor_girl.jpg" border="0">[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

Michelle_S

Mergi la inceput