Piersicute de iulie august (30)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

asa, ILE da ne de gol, sa ne dea afara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:



sa editez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

nu, ILE, au fost f buni (biscuitii), trebuia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilenutza



sa editez?

Ile , mami de V , A si I ,








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

NUUU,eu am mancat 5 tavi pana acum cu ai mei si nu am patit nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

paharele similare am luat si eu din italia si mi le-am trimis acasa cu atlassibul - plus alte minuni, de gen ulei de masline extravirgin presat la rece bio, parmezan bio, etc. eu am gasit de la hipp, tot asa bio 100% fruct. am gasit mere si pere, respectiv mere, piersici si mango. vad ca la farmacia tei au de mere si banana, dar par a fi nemtesti. pt mine e egal cata vreme sunt 100% fruct.

la multi ani pt ieri, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:


Carmen, si lui I ii aparea pata aceea ici si colo, se plimba pe corp, fatza, ete. DE cand o dau cu bioderma nu mai are nimic.La baie folosesc tot de la bioderma atoderm PP gel moussant

Bravo balanta pt cumparaturi!Ce fac bbii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Cu ce v-au rasfatat sotiorii vostri ieri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_80 spune:

Ile si eu tot cu bioderma il spal, si ii fac masaj cu lapte de corp tot bioderma, dar nu atoderm, ci abc...

Pe mine sotul m-a enervat ieri de imi venea sa-i crap capul. Vroiam sa iesim in oras la masa si am zis sa-i sunam si pe nasi. Tocmai ieri s-a gasit sa le spuna ca vrem sa iesim la masa, ca acasa nu avem ce sa mancam, ca eu nu gatesc... Am vazut negru in fata ochilor... Drept pt care am tras o cearta sanatoasa si nu am mai iesit nicaieri..

Care ajungeti prin herastrau azi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Ile mersi de descrieri.asa sa stim si noi cele de departe mai multe detalii de la intalneala.se pare ca v ATI rasfatat super...ma bucur.
Carmen asa zici cu sotul?trebuie tras de urechi.
Mai fetelor a nostri au luato razna rau cu preturile.15 lei paharelele cu fructe ina?aici sunt 1euro si ceva ....cel mult 2.dar o sa ma uit Inca o data sa nu mint.
Revin cu o intrebare...voi scoateti samburii din dovlecel?Si mai am o intr.se poate considera o masa daca mananca de ex 4rondele de orez?sau biscuiti?de ex daca se trezeste si vrem sa mergem la plimbare nu ii mai dau pireul si ii Dau sa molfaie orez de la hipp ca asa Sta linistit.dar nu stiu daca e suficient sau sa ii dau inainte pireul.sau sa ii dau dupa cand venim acasa.probabil o sa ziceti sa ii dau pireul si apoi daca e satul nu o sa mai vrea rondelele.dar alea le vrea oricum.asa ca nu stiu cum sa fac sa nu fie nici prea mult nici prea putin.
Sper ca ATI inteles ce vreau sa zic ca nu stiu daca am fost prea coerenta.doarme si ma grabesc sa prind si EU un puiut mic de somn


Mergi la inceput