am nevoie de cineva care sa ma sprijine...

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

cand se naste piticelul nr. 4? am multe hainute mici si le trimit cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Multumim mult Roxanaz ! Bebelina vine in jur de 1 iunie !

trimit pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

iubesc comunitatea asta

Multumim tuturor!




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Credeti c-ar avea nevoie si de un patut?
Am un patut de copil , e in stare destul de buna dar nu stiu daca e recomandat pentru bebelusi pentru ca este cu niste bare de fier, are un model dragut dar stiu din experienta ca in cazul unui copil slabut si perspicace evadarea este doar o joaca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

as vrea sa va multumesc din suflet tuturor celor care mi-au intins o mana de ajutor,nu m-as fi gandit ca sunt asa multi oameni cu suflet mare.atunci cand nu ai pe nimeni langa tine orice gest cand de marunt ar parea el pt cineva care trece prin situatii putin mai grele,inseamne enorm.nu-mi gasesc cuvintele acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Multumim mult Tzuna !
... da, are nevoie de patut, dar m-am oferit eu sa-i duc patutul fetitei mele ... il duc pana la Paste.

... sper insa sa reuseasca sa stranga banuti sa poata plati chiria si pentru luna aceasta, pentru ca spatiul inchiriat acolo este suficient pentru 4 copilasi si pentru patutul pt bb4 ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roisin spune:

Andreea, daca se poate, da-mi te rog si mie adresa pe PM, am si eu cateva hainute si jucarii pentru copilasi.

Mai voiam sa spun ca esti o fata extrem de puternica si de curajoasa! Iti doresc multa putere in continuare, sa fii sanatoasa si tu si prichindeii mici (si frumosi), si sa aveti un drum din cel in ce mai lin in fata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sa ne scrii Deea si ce marime porti tu la incaltari acum si cum stai cu hainele, poate gasim ceva si pt tine, caci si tu ai nevoie de una alta si acum si dupa ce nasti.


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Am si eu niste hainute de bebe. sa vad daca se potrivesc cu anotimpul.
Si cred ca mai am si niste hainute pentru 2 ani. Ma ocup in we.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

offf...la picior sunt sigura ca port 37-38.cu hainele stau cam prost ca m am ingrasat extraordinar.inainte de sarcina aveam maxim 65 kg.nu sunt sigura dar cred ca am ajuns la 80 kg.din ce am eu ma mai incape doar colanti si bluze care se intind.am luat f mult in greutate.o sa le dau jos dupa...

Mergi la inceput