METASTAZE OSOASE MULTIPLE ULTIMA PARTE

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Si eu l-am urmarit ... Acum cand stiu ca boala a invins, m-am dus inapoi si i-am citit primul mesaj ...
Cata speranta si cat optimism ...cate incercari cu tratamentele astea naturiste in care eu nu cred, cata vointa si dorinta de a trai.

Drum Bun Domnule Gelu ...sunt sigura ca oriunde te vei duce te vei remarca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginad spune:

Ma miram ca Gelu sa lase o treaba neterminata. Multumesc Angelica.
Nu pot sa uit sfaturile lui, eram asa linistita dupa ce vorbeam cu el. De cate ori beau limonada cu bicarbonat ma gandesc la el, el mi-a dat reteta:)
Prin Gelu am cunoscut o alta persoana minunata, Mirela, din Brasov. Si ea s-a prapadit, iar el a suferit foarte mult pentru ea.
Acum suferim noi pentru el. Gelu si tatal meu care a murit acum 3 saptamani si Mirela.. au fost doar niste comori pe care Dumnezeu le-a ingropat sa le pastreze.
Dumnezeu sa-i ierte. Mi-e dor de ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

drum bun,prietene!

iti multumesc pentru tot ceea ce m-ai invatat, pt tot optimismul si toata puterea pe care mi le-ai daruit in mesajele tale.!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Condoleantze si capul sus!!
Din pacate stiu cit de ingrata e viatza :(:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

17.12.2013 ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Dumnezeu sa-l ierte!


Un om minunat, ii asteptam postarile pline de optimism.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Ahhh! ce rau imi pare! Cand am vazut subiectul si autorul mi s-a strans inima. :( Am citit subiectele lui ca pe apa.

Condoleante familiei si drum bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

dzeu sa-l ierte. imi pare rau...........:(




"Munca in exces dezumanizeaza si de aceea e imperativ sa vedem munca cel mult ca pe un rau necesar, ce trebuie evitat sau scurtat ori de cate ori avem ocazia, daca vrem sa ne pastram integritatea fizica si sanatatea mintala. !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

dumnezeu sa-l ierte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

offff,nuuuu...chiar il urmaream...si odata mi-a raspuns la intrebari cand mama mea era bolnava si ea...din pacate se pare ca boala asta mai devreme sau mai tarziu tot te doboara...:((((

Mergi la inceput