LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Neatza!!!!
LA MULTI ANI ,ANDRA!!! FLUturas gingas sa cresti mare ,sanatoasa,ca norocoasa esti...te-ai nascut intr-o familie minunata!!! sa fii mereu mandia lor....


Catank ai spus niste vb ff frumoase..m-ai facut sa lacrimez....am sa le tin pt cand voi fi eu soacra...cu soacra nu am avut conflicte ,chiar nu ne-am vb nicidata rastit jignit,insa suntem ca doua straine si asta mi se pare mai dureros...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

La multi ani fluturas andra!!!!!

buna dimi

eu sunt la bucatareala deja!! azi am comanda de saramlute si ciorbica de vacuta. apoi saratele cu cascaval...

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

gata,astazi am emis o noua regula: nu mai conduc cu el in masina!!!!! bai frate inca imi vine sa plang de nervi, se crizeaza, nu mai lua gropile, o sa rupi masina-n doua si nu ti-o repar, vezi ca ma bagi in sant, vezi ca o turezi, asa sunteti voi femeile nu vreti sa ascultati..... in conditiile in care daca eu sunt atenta sa ocolesc o groapa pierd din atentie......


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



da, asa sunt barbatii. Si al meu imi mai atrage atentia la unele chestii...in conditiile in care eu mi-am luat carnet inaintea lui, ba mai mult, eu l-am invatat sa conduca E adevarat ca acum are mai multa experienta si mai multe ore de condus decat mine...dar ii aduc aminte mereu unde a inceput
Yasmi, angajeaza-te si spune-i: mi-o repar singura!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

miki, Colargol-ul pentru ce fel de muci era? La noi mucii vin si trec..si iar vin si iar trec. In schimb tusea din seaca a devenit productiva. Coincidenta sau nu, le-am dat 5 zile cate 5 ml de nurofen seara (ca nu mai stiam ce sa le fac) si vad ca acum nu mai au mucisori..sa vedem cat ii tine.

deea, si ce daca lingea cerealele de pe jos? si noua ne scapa cereale pe jos iar daca scapa apa din pahar pe masa (nu pe jos) o ling ca niste catei

cami, va tin pumnii pentru plimbare

alexina, si eu zic sa il ti la san cat doreste, atentie doar sa nu-ti faca rani, ca devine tare dureros pt tine. Si eu i-am tinut cat au dorit. Un somn de 2-3 ore dupa supt e f ok, inseamna ca s-a saturat.

yasmi, pana la urma ai fost la interviu?

La multi ani cu intarziere pt miriam si Alexandru !!!

si

La multi ani, Andraaaaaa!!!!!!

Copii mei sunt in week-end-ul asta la mama...De muult ma tot roaga Cristi sa-i duc. Si-a luat mama inca un catel, mic..4 luni, jucaus foc..nu le mai trebuie la copii nici o jucarie
Azi robotesc prin curte (ca e timpul ) si prin casa, maine dimineata ma fac frumoasa iar la pranz ma duc sa-mi iau copii.

Cristi a devenit asa independent, nu stiu cum sa spun...eu imi doresc sa petrec mai mult timp cu el, iar el doreste sa-si petreaca timpul fara mine... cand l-am dus la mama si m-am imbracat s aplec m-a intrebat f fericit Pleci? , da..plec. "bine, sa vi sa ma iei mmm Marti !
Am asa un mix de sentimente derutante....bucurie si in acelasi timp un gol in suflet ca nu mai sunt mereu langa ei, ca se maresc si devin independeti...si asta e doar inceputul...

Fac cap nou si ma bag la ale mele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Mergi la inceput