yuppi!sweet_dreams.angy_angela, criss83, flowerbee

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

O primavara frumoasa va doresc cu multe, multe .
Se pare ca avem un capitol cu multe noi mamici, deci primavara se anunta bogata in ghiocei.



mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Va invit sa visati:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65612



mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Buna primavara , dragele mele !

Ati scris ceva !

Bee, ce bucurie !
Alex, tot timpul ai sfaturi bune !
Iarina, un de consolare pentru ca ce ai "patit" la dra aceea ! Si eu sunt in perioada in care nu-mi doresc sa mai aud de doctori si analiza
Cori, frumos cadou pentru sot !
Mihaela, emi, angela, cris va la dublu !
Didi, valicutza, Blanka,Lumy, carin, camcris, velvet,bubu, raisa, gaby, Kmy , va !
Eu mai am o saptamana pana la olimpiada, dar dupa vine lucrarea de gradul I , asa ca tot acupata voi fi, dar stand la calculator mai mult voi intra mai des aici pe topicul " fetelor mele dragi" !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Am fost la Synevo si mi-au spus ca rezultatul va fi gata azi, insa, in josul facturii, scrie ca eliberarea rezultatului se face pe 4 martie 2013. Eu pana pe 4 martie trebuie sa mai fac inca o data BHCG-ul. Cred ca trebuie sa le dau un telefon daca pana la 5 nu primesc rezultatul.

Caresse, bafta la Olimpiada si la grad!!!



Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

flowerbee vei primi cu siguranta raspunsul astazi.la 8 ore de cand ai facut analiza.Am facut de vreo 2 ori la ei si aveam analiza pe mail dupa 8 ore dar ei imi dadeau mesaj seara ca pot verifica..insa eu il stiam de la ora 3-4 :) Asa ca viziteaza-ti mail ul mai des.Multa bafta si sa ne ti la curent!!!
caresee mult succes sapt viit,iti tinem pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Flowerbee, are dreptate Mihaela, dupa beta, trebuie sa mergi la hemato + gineco pt tratament.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina.ion spune:

Bafta la olimpiada Caresse
Emilia stiu despre ce vorbesti, asa am ajuns si noi exact ca niste roboti si m-am saturat de situatia asta. Parca nu-ti mai vine sa faci nimic atunci cand esti conditionat. Imi aduc aminte in prima luna eram sigura ca sunt insarcinata si ca o sa-i fac sotului un cadou frumos de Craciun...eh, au trecut 17 luni de atunci si a doua liniuta nu a aparut. ;) dar si cand o sa apara sa vedeti atunci ce bebe super o sa fac


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

MeAlex, la hematolog am deja programare pentru joia viitoare, la ginecolog sunt pe lista de asteptare, insa trebuie sa g#259;sesc un medic ca macar sa imi zicea ca sarcina e unde trebuie. Apoi mai vad cu endocrinologul.
Intai de toate, trebuie sa vad rezultatul la Bhcg, ca prea m-a luat valul.
Va pup si multumesc.

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras2007 spune:

pe 27.02.2013 a vebit pe lume Tudor de Katy82!!!


felicitari si crestere usoara mami!!!bebe sa fie un mancacios si sa-si faca mandri parintii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

flowerbee hai cu betaaa ca ne tii in suspans

Mergi la inceput