Monitor de ski Azuga

Monitor de ski Azuga | Autor: malinas

Link direct la acest mesaj

Buna,

cine poate sa-mi recomande un monitor de ski in Azuga, dar care sa aiba experienta in lucrul cu copii. Noi am fost anul trecut cu baietelul nostru, care avea atunci 3 ani si 5 luni la ski, cu monitor, si a fost foarte bine. Anul acesta, cand David are 4 ani, am incercat cu acelasi monitor si a fost dezastru total. David nu a vrut sa-l asculte, monitorul s-a enervat si a spus ca nu poate sa lucreze cu copii incapatanati, asa ca am ratat o zi de ski.

Asa ca m-am gandit sa intreb pe forum, poate aveti cunostinta de un monitor bun si rabdator :D.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Toti cei din echipa lui sunt exceptionali cu copiii.De obicei sunt in formatie completa doar in vacante,dar Kuki PUSCASU,cel care conduce echipa este din Azuga si preda si in timpul scolii.
https://www.facebook.com/echipadedistractie.edk?ref=ts&fref=ts

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Multumesc. Le-am dat un mesaj sa vedem ce spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Eu ti-l recomand pe Edy- am colaborat cu el prima dat acum 2 saptamani, mi-a placut asa ca sambata trecuta iar am aterizat pe partia din Azuga si amlucrat cu el. Eu am luat ore de sky cu el dar i-a dat sfaturi si fetitei mele de 6 ani, iar sambata, dupa ce m-a obosit pe mine bine a mers cu ea cu telegondola si au coborat impreuna pe Sorica. Mie imi place tipul, daca vrei iti dau pe PM nr de tel.

Mergi la inceput