Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amizdu spune:

intrand si eu in discutia despre plaja insorita, se poate renunta la sezlong? un petec de nisip fierbinte ar fi perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ma provoci si nu imi trebuie mult ...s-ar putea sa ai dreptate, tare si fierbinte sunt doua caracteristici care starnesc in general interesul si impreuna incercate pot provoca placere si relaxare ... la nisip ma refer, da ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Tare,fierbinte?Nisip sau ce o fi vreau si eu....imi place si mie...si eu si eu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Bufeal o sa facem subiect special: secret desire Ce santa? ce bunny? ia d-acilea cu dorinta ca merge la sigur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

Bufeal o sa facem subiect special: secret desire Ce santa? ce bunny? ia d-acilea cu dorinta ca merge la sigur!

Interesant , nu mi-a trecut prin cap ...si ne trimitem jucarii cu baterii ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Nu am intrat de multisor pe DC, treaba asta bat-o vina! si era sa pier Iepurasul!
Ma inscriu si eu pe lista! Abia astept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amizdu spune:

hm... jucarii cu baterii... adica un iepuras care imparte cadouri sau o papusa care canta, cam asta, nu-i asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Sau melcul cantator de FP...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui amizdu

hm... jucarii cu baterii... adica un iepuras care imparte cadouri sau o papusa care canta, cam asta, nu-i asa?

Iepurasi cu baterii, ca sa spun asa, nebunaticelor ... La ce ma puneti sa ma gandesc in preajma Pastelui, ntz, ntz, ntz

http://en.wikipedia.org/wiki/Rabbit_vibrator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Si eu vreau pe lista!
Trimit acum adresa prin pm.

Mergi la inceput