Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina30 spune:

Buna ziua,

Mie chiar imi place sa fac sapaturi si idei am deja, luni sper sa obtin ce mi-am propus si apoi sa trimit spre Bunny al meu...
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Eu nu am primit inca adresa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu sunt foarte incantata , Secret Bunny a mea e o super fata! Nu ca n-ati fi toate, da pe ea o stiu destul de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

La ce zapada e in Buc de azi-noapte imi botez iepuricul Craciunel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Viscol si zapada si la mine, azi, dupa ce am bolunzit la cap copilul ca vine Iepurasul, acum m-a intrebat cand vine Mosul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Daaa...si al meu umbla prin casa si imi zice ca "maine vine Mosul, nu-i asa?"...ca de, acu vreo luna i-am zis ca va veni cand va ninge iar si va fi totul alb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

La mine a inceput cu " tee sa facem BRADU'!!!, pai de ce sa facem bradul? K sa vina Mosu!!!!
Asa ca , cred ca trebuie un alt SSS second secret santa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Saptamana viitoare cumpar si eu si trimit. Ziceti sa nu-mi scriu numele / userul pe pachet? N-o sa ma ghiceasca niciodata
Si mie imi place "iepurasul meu secret" desi n-am gasit prea multe despre ea, dupa sapaturi
Ca sa imi fie si mie clar - cadoul e doar pentru mami, da? Nu pentru copii ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Pentru mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Mie treaba cu sa ghicim expeditorul mi se pare un pic prea mult? Pe multi dintre participanti nu ii cunosc.. plus, daca primesc o bomboana de la Vasile Iustin (sotzu')... cum ghicesc eu de la cine e?

Pe Bunny-itza mea o cunosc bine dupa nick dar nu pot spune ca stiu multe despre ea. Sa vedem, sper sa gasesc ceva care sa ii fie pe plac

Mergi la inceput