Ghiocei martie-aprilie2009 *458*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Buna dimineata!

Ela, tare ma bucur sa te aud si-mi si place ce povestesti tu acolo; suna bine ce povestesti si ma bucur tare ca lucrurile merg bine; parca mai ieri cautai o solutie sia cum iata ce bine s-au aranjat lucrurile; numai bine va doresc.

Kea, imi facusi ziua mai buna de dimineata buna; scuze ca m-am distrat pe seama ta

TEMA ZILEI

1. Daca ai putea schimba un singur lucru in viata ta, care ar fi acela?

2. Daca ai putea retrai o singura secventa din trecut, care ar fi aceea?

3. Care sin actorii preferati?

4. Povestiti o intimplare cu copilul scare v-a emotionat.

5. Unde ati fost in luna de miere?

6. Ce personaj principal au fanteziile voastre sexuale? Aveti fantezii cu partenerul? Cu actori? Cu colegi de la job? Cu vecinu'?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Avem astazi un sarbatorit de seama, tare drag mie si sunt convinsa ca si voua !!






LEON





Sa fii sanatos copil frumos si sa descoperi lumea alaturi de familia ta draga si iubitoare !!

Olga



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ela, ma bucur ca ai mai trecut pe la noi si mai ales ca lucrurile s-au asezat asa bine pentru voi !! chiar ai facut o alegere buna


Kea, m-ai distrat de dimineata, pofticioasa mica ce esti


Inapreda, multumesc pt tema, asa-mi place ca se anima iar forumul !!


Raspund imediat ca apoi intru in sedinta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

LA MULTI ANI sanatosi si voiosi, LEON mic si frumos!!!
Olga, Cristi, la multi ani veseli de parinteala!
La multi ani fratesti, David!
La multi ani de matusheala, adorabila Chitibus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Ela, dar ce plimbareti sunteti! Cum reusiti?

Eu, desi m-am spalat pe dinti, am gura punga. Dupa ce l-am culcat pe baby, am vazut pe hol un pahar cu ceva colorat si pe barbatu-meu in bucatarie facand laptele pt keut. M-am gandit ca si-a pus un pahar de vin de la tata si l-a lasat pe hol sa se incalzeasca putin. Am luat o gura zdravana. Nu era vin, era apa de la acuarele. Pictase keutu cu taica-sau.

Keutu cheliutu



Sa-ti fie de bine!! Ti-ai revenit din "mahmureala"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

ELA, sa treci mai des sa ne saluti! Veniti la "intalnirea de primavara"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Azi e ziua lui LEON!! Parca mai ieri asteptam sa-l aduca pe lume Olishka pe "Leoncito" Cum zboara vremea...(asta e cea banala idee filosofica dar e si incontestabila: zboara vremea!!:))
LA MULTI ANI, LEON, ai avut o barza tare inspirata, de-a adus intr-o familie frumoasa si bogata sufleteste cum rar mai intalnesti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

1.folositi prezervative cu striati?
Da, am folosit si cu striatii, si cu "buburuze"...o mica diferenta fata de cele obisnuite este, intr-adevar

2.ce metode contraceptive folositi? ce se mai poarta? ce e mai sanatos?
Prezervativul. Eu consider ca unica metoda sanatoasa ar fi cea care sa nu implice nimic: plastic, hormoni, bariere fizice, substante spermicide etc, deci idealul ar fi sa stii cumva 100% sigur zilele fertile si sa le eviti. Cica a aparut si in Ro un aparat care-ti spune pe baza temperaturii daca esti fertila sau nu, am vazut si reclama, dar e peste 800 de lei

3.ce scuze inventati cand nu aveti chef de sex?
Nu tre sa inventez nimic, isi da seama rapid dupa modul cum reactionez la "avansuri":))

4. daca vorbesc cu partenerul despre ce si cum imi place
Nu, la acest capitol semanam cu Phiphi: limbajul non-verbal e cel mai explicit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Neata !!!

Avem astazi un sarbatorit de seama, tare drag mie si sunt convinsa ca si voua !!






LEON





Sa fii sanatos copil frumos si sa descoperi lumea alaturi de familia ta draga si iubitoare !!

Olga






Mami lui Alexandra (03.03.09)





La multi ani Leon !!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Kea, bine ti-ai mai inceput ziua....

Ela, bine ai revenit si treci mai des! 800km/zi mi se pare o imensa pierdere de timp, daca-s doar naveta :(


Mergi la inceput