Ghiocei martie-aprilie2009 *458*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

GIANINA, la multi ani! Sa traiesti mult si sa n-ai nici o grija! De ce n-ai zis?????

Bianca, ai uitat masina, sau nu se incadreaza? Din ce ai insirat tu acolo, bifez 3.

Pa, ca nu-s in pauza!

Edit ca nu stiu daca biroul Biancai e incaperea sau piesa de mobilier.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani, Gianina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

la intebarea biancai bifez: paduri, bucatarie si alte incinte ale casei si... atat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

multumesc mult dragelor

stiti ce fac eu acum?
am ajuns mai repede azi acasa asa ca ma invart prin bucatarie
am o super-paine in cuptor (am descoperit la sarbatori o reteta de paine si de atunci numai pe aia o prestez - o concep in aparatul de paine pentru ca nu am putere si timp sa ma agit cu framantatul iar restul in fac clasic, inclusiv coptul in cuptor)
am facut un blat mititel cu nuci iar acum fac cremosenia dintr-un tort diplomat cu cioco
asamblarea o voi face cu micshu' in curand caci urmeaza sa o aduc de la gradi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

kea - nu am apucat, ca mai aveam atatea sa-ti spun pana sa ajung la subiectul asta
sper ca nu s-a lovit bebelakele rau la manuta, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

pisicoanto -nu stiu pentru ce este dar sa stii ca te pupacesc si pe tine de-ti sar fulgii(sau petalele, cum spune andreea mea) chiar si asa fara motiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Gianina, rau imi pare ca nu ne-am mai auzit de 100 de ani. Adevarul e ca dimineata sunt singura cu fetele si nu pot sa vb la tel pt ca nu apuc sa mai vb si eu :)))) iar apoi vine Motanul acasa, pana mananca, se schimba etc ca sa o ia in primire pe cea mare....se face tarziu, stiu ca esti acasa cu micshu, si nu te mai sun. Iar cand am o dimineata in care sa imi trag sufletul...uit. Ca mi s-a anchilozat si neuronul ala care mi-a mai ramas....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Noi in masina, langa masina, in diversele incaperi ale casei, pe plaja (oarecum), la padure, pe malul baltii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

lasa pisicoanto, sa fie asta cea mai mare problema a ta
in primul rand ca n-au trecut 100 de ani, iar in al II-lea rand, sunt convinsa ca ne vom auzi incurand(de n-o sa fii bucuroara)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

mada - o ploaie de pupicuri pentru voi toti, mari si mici
tie ce ti-a placut? painea sau tortul?

Mergi la inceput